Newton Primary School

1 czerwca 2017r. uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona wzięli udział w pikniku zorganizowanym przez Radę Rodziców i nauczycieli. W doskonałych humorach bawili się na placu zabaw przy osiedlu Kmiecie. Huśtali się, wspinali, zjeżdżali, zakładali bazy, grali w pion-ponga oraz w piłkarzyki, skakali na gumach i skakankach. Chłopy mieli możliwość rozegrania meczu piłkarskiego. Energi do dalszej zabawy dodała dzieciom pyszna pizza. Dużo entuzjazmu sprawiły wyścigi w workach i puszczanie kaczek na Sanie. Grom i zabawom sprzyjała słoneczna pogoda oraz różne smakołyki: muffinki, wafelki, lody.

To był dzień pełen radości, zabaw, sportu i różnych niespodzianek.

KOCHANE DZIECI

Z okazji Dnia Dziecka

Życzymy, aby uśmiech

Zawsze gościł na Waszych twarzach.

Każdy dzień był wspaniałą przygodą

I niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!

Nauczyciele i Rodzice.

 DSCN2635