Newton Primary School

W piątek 23 czerwca 2017r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/17. W apelu uczestniczyli rodzice, uczniowie naszej szkoły, Grono Pedagogiczne, Dyrekcja Szkoły.

Pani dyrektor Anna Blajer-Skomro przywitała wszystkich uczestników uroczystości. Gorąco pogratulowała każdemu uczniowi promocję do klas programowo wyższych. Głos zabrała również Pani Halina Sokolik – Nieradka. Życzyła wszystkim zebranym miłych wypoczynku oraz radosnego uśmiechu na każdy wakacyjny dzień.

Czas oczekiwania na rozdanie świadectw umiliła wszystkim części artystyczna, na którą złożyły się wiersze zagadki i piosenki anglojęzyczne wykonane przez uczniów klas drugich i trzeciej.

Na zakończenie spotkania Pani dyrektor wymieniła mistrzów konkursów i wręczyła podziękowania rodzicom zaangażowanym w prace na rzecz szkoły. Nagrody książkowe otrzymali najlepsi szkolni czytelnicy.

Wszystkim uczestnikom uroczystości życzymy udanych wakacji.

W klasach odbyło się ostatnie spotkanie z wychowawcami, podczas których uczniowie otrzymali świadectwa za całoroczną pracę oraz dyplomy i wyróżnienia za udział w konkursach. Rodzice ufundowali każdemu dziecku wspaniałe upominki.

Dzieci pożegnały się z wychowawcami i lekcjami na dwa miesiące.

DSCN3404