W bieżącym roku szkolnym świetlica realizować będzie cykl konkursów pod hasłem „Nasze zainteresowania”.

W miesiącu wrześniu odbył się konkurs plastyczny pod tytułem „Najładniejszy obrazek”. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i z pełnym zaangażowaniem wykonywały prace. Wykorzystały wiele różnorodnych materiałów i to nie tylko plastycznych - konkurs obejmował różne techniki plastyczne. Malowały, rysowały, wycinały, kleiły tworząc oryginalne i piękne obrazki. Ich dokonania oceniło jury:

I miejsce „Czworaczki” – Milena Olchowy, Amelka Dedio, Amelka Makara i Kasia Pawlińska – uczennice klasy III b,

Wyróżnienie „Magiczna noc” – Ola Boratyn, Emilka Karp, Anastazja Fudali, Zuzia Ziemska – uczennice klasy III a,

III miejsce zajęły prace:

• „Jesień” – Jula Lig nowska, Jagoda Komorska uczennice klasy III b,
  • „Cztery pory roku” – Hania Prachowska, Mira Lisowice uczennice klasy III a,
  • „Magiczna Łąka” – Pola Chwalisz, Marcysia Bogdanowicz uczennice klasy III b.

Prace naszych twórczych plastyczek można podziwiać w świetlicy szkolnej – sala nr 38.