Newton Primary School

28 września uczennice naszej szkoły głosowały na swojego ulubionego kolegę z klasy. Już kolejnego dnia laureaci wyborów stanęli w szranki o tytuł SUPER CHŁOPAKA SZKOŁY.

Konkurs wzbudził sporo emocji. W zacnym gronie sędziów zasiadły nauczycielki, które starały się obiektywnie oceniać poczynania chłopców. Kandydaci musieli popisać się wieloma umiejętnościami, kulturą zachowania towarzyskiego, wiedzą kulinarną i wiadomościami literackimi. Musieli również wykazać się doskonałą sprawnością fizyczną. Oprócz celności rzutów do celu, skoków na skakance, wykonywaniem pompek jury oceniało szybkość jedzenia pysznego kisielu. Wszyscy nasi chłopcy spisali się doskonale i zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Koleżanki oraz koledzy głośno i entuzjastycznie dopingowali poczynania swoich kandydatów.

Po zliczeniu wszystkich punktów zdobytych i przyznanych przez jury chłopcem numer 1 naszej szkoły został uczeń klasy IV a - Nikodem Kaniecki.

Super chłopakami klas zostali

Klasa Ia – Mateusz Wawro

Klasa IIa – Tymon Mikuła

Klasa IIIa – Dawid Pękalski

Klasy IIIb – Marcel Jamrozik

Laureatom gratulujemy, a pozostałych chłopców prosimy żeby pamiętali, że również są super chłopakami!!!!

DSCN4162