Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła Ii |
ul. Janusza Meissnera 9
80-462 Gdańsk
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Gdańsku Szkoła Podstawowa Specjalna nr 78 |
ul. ks. Mariana Góreckiego 16
80-544 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Sportowymi im. Armii Krajowej w Gdańsku |
ul. Heleny Marusarzówny 10
80-288 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Gen. Józefa Hallera w Gdańsku |
ul. Zbigniewa Burzyńskiego 10
80-462 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 -Szkoła Podstawowa nr 42 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Gdańsku |
ul. Piotra Czajkowskiego 1
80-169 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego w Gdańsku |
ul. Poli Gojawiczyńskiej 10
80-286 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Szkoła Podstawowa nr 92 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gdańsku |
ul. Startowa 9
80-461 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 35 Z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku |
ul. Stanisława Wąsowicza 30
80-318 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Gdańsku Szkoła Podstawowa nr 91 |
ul. Srebrniki 17
80-282 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku |
ul. Szyprów 3
80-335 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 86 im. Prof. Jerzego Sampa w Gdańsku |
ul. Wielkopolska 20
80-180 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 - Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego w Gdańsku |
ul. Opolska 9
80-395 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku |
ul. Kołobrzeska 49
80-391 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 im. Szarych Szeregów w Gdańsku |
ul. Piastowska 35/37
80-332 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Adama Mickiewicza w Gdańsku |
ul. Jagiellońska 24
80-366 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku |
ul. Orłowska 13
80-347 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Gdańsku - Szkoła Podstawowa nr 76 im. Jarosława Dąbrowskiego |
ul. Jagiellońska 14
80-371 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkół Sportowych I Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Sportowa Szkoła Podstawowa nr 75 Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Gdańsku |
ul. Subisława 22
80-354 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Władysława Broniewskiego w Gdańsku |
ul. Ubocze 3
80-052 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 69 Im Generała Stanisława Sosabowskiego w Gdańsku |
ul. Zielony Trójkąt 1
80-869 Gdańsk
Polska |
Gdańska Szkoła Szermierki - Szkoła Podstawowa nr 70 Z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku |
ul. VII Dwór 7
80-301 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Kpt. Ż. W. Olgierda Borchardta w Gdańsku |
ul. Na Stoku 43
80-811 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Wojska Polskiego w Gdańsku |
ul. Obywatelska 1
80-259 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku |
ul. Śluza 6
80-770 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Kazimierza Sołtysika w Gdańsku |
ul. Skarpowa 3
80-145 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 59 im. I Dywizji Pancernej Gen. Stanisława Maczka w Gdańsku |
ul. Modra 2
80-736 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 57 im. Gen. Władysława Andersa w Gdańsku |
ul. Aksamitna 8
80-858 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11- Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku |
ul. Sienna 26
80-605 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku |
ul. Chłopska 64
80-350 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Andrzeja Struga w Gdańsku |
ul. Małomiejska 8A
80-037 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 49 im. Ks. Bronisława Komorowskiego w Gdańsku |
al. Legionów 11
80-441 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 50 im. E.Plater w Gdańsku |
ul. Grobla IV 8
80-837 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jana Heweliusza w Gdańsku |
ul. Wolności 6A
80-538 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Tadeusza Kościuszki w Gdańsku |
ul. Tadeusza Kościuszki 111
80-427 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku |
ul. Matki Polki 3a
80-251 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Gdańsku |
ul. Kartuska 126a
80-104 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka w Gdańsku |
ul. Lilli Wenedy 19
80-419 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdańsku |
ul. Arkońska 17
80-387 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Kaszubskiej Brygady Wop w Gdańsku |
ul. Reformacka 18
80-808 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego w Gdańsku |
ul. Stefana Czarnieckiego 2
80-239 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Gdańsku |
ul. Nowe Ogrody 1/6
80-803 Gdańsk
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Na Bursztynowym Szlaku w Gdańsku |
ul. Wilhelma Stryjewskiego 28
80-620 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdańsku |
ul. Polanki 119
80-308 Gdańsk
Polska |
Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego nr 1 Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych w Gdańsku |
al. gen. Józefa Hallera 16/18
80-426 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku |
ul. Radarowa 26
80-298 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Dr Urszuli Mroczkiewicz w Gdańsku |
ul. Mariana Smoluchowskiego 13
80-214 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 90 w Gdańsku |
ul. Dębinki 7
80-211 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 83 w Gdańsku |
ul. Stokłosy 1
80-298 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 w Gdańsku |
ul. Karpia 1
80-882 Gdańsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Gdańsku |
ul. Stolema 59
80-177 Gdańsk
Polska |