Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach Szkoła Filialna w Bujnach Szlacheckich |
51
97-425 Bujny Szlacheckie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach Z Filią w Bujnach Szlacheckich |
54
97-425 Łobudzice
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Henryka Sienkiewicza w Rasach |
27
97-403 Rasy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Drużbicach |
15
97-403 Drużbice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Wiązowej |
42
97-438 Wola Wiązowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie |
32
97-425 Kociszew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Alfonsa Brandta w Kurnosie Drugim |
175
97-400 Kurnos Drugi
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dobrzelowie |
7
97-400 Dobrzelów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Domiechowicach |
80
97-400 Domiechowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Malczewskiej w Parznie |
33
97-415 Parzno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Kaszewicach |
48
97-415 Kaszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Klukach |
ul. Szkolna 4
97-415 Kluki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie |
17
97-425 Wygiełzów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku |
ul. Szkolna 20
97-410 Łękińsko
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lubcu |
61
97-420 Lubiec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Chabielicach |
5
97-420 Chabielice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie |
ul. Łaska 8
97-420 Szczerców
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wadlewie |
59
97-403 Wadlew
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Łękawie |
9
97-400 Łękawa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Janusza Głuchowskiego w Dobiecinie |
37
97-400 Korczew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łękawie |
4
97-400 Łękawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ruścu |
ul. Wieluńska 33
97-438 Rusiec
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Janusza Korczaka w Kleszczowie |
ul. Szkolna 4
97-410 Kleszczów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Praw Człowieka w Zelowie |
ul. Jana Kilińskiego 40
97-425 Zelów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie |
ul. Stefana Żeromskiego 53
97-425 Zelów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Z Oddziałami Integracyjnymi w Zelowie |
ul. Tadeusza Kościuszki 40/42
97-425 Zelów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Osinach |
13
97-420 Osiny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera w Janowie |
1
97-400 Janów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Bełchatowie |
ul. Lipowa 5
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Bełchatowie |
ul. Targowa 20
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Unicef Z Oddziałami Integracyjnymi w Bełchatowie |
ul. Juliusza Słowackiego 8
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Bełchatowie |
ul. Witolda Budryka 7
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Aliny I Czesława Centkiewiczów w Bełchatowie |
os. osiedle Dolnośląskie 204A
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy Z Oddziałami Integracyjnymi w Bełchatowie |
os. osiedle Dolnośląskie 112a
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Wojska Polskiego w Bełchatowie |
ul. Szkolna 10
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Bełchatowie |
ul. Lipowa 11
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierzy Pow w Bełchatowie |
ul. Sienkiewicza 25
97-400 Bełchatów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza Z Oddziałami Integracyjnymi w Bełchatowie |
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów
Polska |