Publiczna Szkoła Podstawowa w Chronowie |
173
32-720 Chronów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Cichawce |
8
32-740 Cichawka
Polska |
Szkoła Filialna im. Józefa Piłsudskiego w Lipnicy Górnej |
73
32-724 Lipnica Górna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałem Przedszkolnym w Ostrowie Królewskim |
48
32-765 Ostrów Królewski
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Leopolda Okulickiego w Okulicach |
51
32-712 Okulice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie |
ul. Szkolna 11
32-765 Rzezawa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Starym Wiśniczu |
480
32-720 Stary Wiśnicz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce |
135
32-722 Muchówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kobylu |
81
32-720 Kobyle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Brodzińskiego w Królówce |
444
32-722 Królówka
Polska |
Szkoła Filialna w Połomiu Dużym |
47
32-720 Połom Duży
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Łapanowie |
195
32-740 Łapanów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Sobolowie |
1
32-742 Sobolów
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Reymonta w Grobli |
134
32-709 Grobla
Polska |
Szkoła Podstawowa im. I. Łukasiewicza w Drwini |
173
32-709 Drwinia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mikluszowicach |
228
32-708 Mikluszowice
Polska |
Szkoła Postawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dziewinie |
231
32-708 Dziewin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Damienicach |
11
32-700 Damienice
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Marii Skłodowskiej - Curie w Łapczycy Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi w Łapczycy |
437
32-744 Łapczyca
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Henryka Sienkiewicza w Bogucicach Szkoła Podstawowa w Bogucicach |
83
32-711 Bogucice
Polska |
Zespół Szkół Gminnych w Proszówkach Szkoła Podstawowa w Proszówkach im. Księdza Józefa Skwiruta |
365
32-700 Proszówki
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Lotników Polskich w Nieszkowicach Wielkich Szkoła Podstawowa w Nieszkowicach Wielkich |
67
32-700 Nieszkowice Wielkie
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła Ii w Nieszkowicach Małych Szkoła Podstawowa w Nieszkowicach Małych |
112
32-744 Nieszkowice Małe
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Łąkcie Górnej |
304
32-731 Łąkta Górna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkcie Dolnej im. Św. Kingi |
136
32-733 Łąkta Dolna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny (Rozdziele) |
156
32-731 Rozdziele
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce im. Edwarda Dembowskiego |
4
32-732 Kierlikówka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Rajbrocie |
362
32-725 Rajbrot
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Brodzińskiego w Lipnicy Murowanej |
59
32-724 Lipnica Murowana
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Żegocinie |
50
32-731 Żegocina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Bytomsku |
77
32-731 Bytomsko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Zbydniowie |
80
32-741 Zbydniów
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych w Nowym Wiśniczu |
ul. Zamkowa 1
32-720 Nowy Wiśnicz
Polska |
Szkoła Filialna w Lipnicy Dolnej |
91
32-724 Lipnica Dolna
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławicach Szkoła Podstawowa w Stanisławicach |
306
32-015 Stanisławice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłówce |
274
32-765 Jodłówka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzeczowie |
ul. Szkolna 2
32-700 Krzeczów
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Borku |
148
32-765 Borek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu |
ul. Szkolna 1
32-720 Nowy Wiśnicz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Grabiu |
60
32-740 Grabie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tarnawie |
119
32-741 Tarnawa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Świniarach |
174
32-709 Świniary
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Mikołaja Kopernika w Gawłowie Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Sportowymi w Gawłowie |
64
32-711 Gawłów
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Adama Mickiewicza w Baczkowie Szkoła Podstawowa w Baczkowie |
23
32-708 Baczków
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Leszczynie im. Gen.Władysława Andersa |
132
32-733 Leszczyna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionnej im. Marii Konopnickiej |
263
32-732 Kamionna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Kantego w Trzcianie |
3
32-733 Trzciana
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Pogwizdowie |
26
32-700 Pogwizdów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowicy |
67
32-744 Dąbrowica
Polska |
Zespół Szkół Gminnych im. Bohaterów Westerplatte w Siedlcu Szkoła Podstawowa w Siedlcu |
143
32-744 Siedlec
Polska |