Szkoła Podstawowa w Obarzymie |
36A
36-204 Obarzym
Polska |
Szkoła Podstawowa w Niewistce |
37
36-204 Niewistka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wzdowie |
121
36-211 Wzdów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zmiennicy |
29
36-200 Zmiennica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jabłonicy Polskiej |
178
36-213 Jabłonica Polska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Michała Archanioła w Bliznem |
439a
36-221 Blizne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks.Bpa Jakuba Glazera w Woli Jasienickiej |
108
36-220 Wola Jasienicka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jasienicy Rosielnej im. Św.Jana Pawła Ii |
223
36-220 Jasienica Rosielna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski Z Oddziałem Przedszkolnym w Izdebkach |
362
36-203 Izdebki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Grabownicy Starzeńskiej |
584
36-207 Grabownica Starzeńska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła Ii w Warze |
247
36-245 Wara
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wydrnej |
132
36-204 Wydrna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni |
221
36-204 Dydnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Niebocku |
1
36-207 Niebocko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Nozdrzcu |
227A
36-245 Nozdrzec
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hłudnie |
89
36-245 Hłudno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prof. W.Pańki w Turzym Polu |
152
36-200 Turze Pole
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. B. Prugara-Ketlinga w Trześniowie |
107
36-212 Trześniów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jasionowie |
195
36-211 Jasionów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły I Królowej Jadwigi (Orzechówka) |
5
36-220 Orzechówka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Haczowie im. Doc. Dr Inż. Jana Wyżykowskiego |
593/-
36-213 Haczów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej |
284
36-230 Golcowa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Antoniego Kołodzieja w Domaradzu |
349
36-230 Domaradz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła Ii w Baryczy |
238
36-230 Barycz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Specjalna w Brzozowie Przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym |
ul. 1000-lecia 27
36-200 Brzozów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wł.Szafera w Brzozowie |
ul. Parkowa 5
36-200 Brzozów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.Łukasiewicza w Humniskach |
rondo Rondo abp. Ignacego Tokarczuka 877
36-206 Humniska
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Golcowej |
456
36-230 Golcowa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Humniskach |
rondo Rondo abp. Ignacego Tokarczuka 264
36-206 Humniska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grabówce |
65a
36-207 Grabówka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Malinówce |
42
36-213 Malinówka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Przysietnicy |
198
36-200 Przysietnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Pawła Komborskiego w Przysietnicy |
514
36-200 Przysietnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Jabłonce |
19
36-204 Jabłonka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka w Końskiem |
35
36-204 Końskie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. W.Witosa w Górkach |
78 A
36-200 Górki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Siedliskach |
36
36-245 Siedliska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Najświętszego Serca Jezusa w Starej Wsi |
790
36-200 Stara Wieś
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wesołej |
607
36-233 Wesoła
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wesołej |
401
36-233 Wesoła
Polska |