Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie |
ul. Bydgoska 24
86-021 Żołędowo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku" Szkoła Twórcza I Języków Obcych (Ciele) |
ul. Osiedle 76
86-005 Ciele
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kozielcu |
24
86-022 Kozielec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Osielsku |
ul. Centralna 7
86-031 Osielsko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kpt. Ż. W. Tadeusza Ziółkowskiego w Wierzchucinie Królewskim |
35
86-017 Wierzchucin Królewski
Polska |
Szkoła Podstawowa w Buszkowie |
53
86-010 Buszkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Witoldowie |
33
86-011 Witoldowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Mąkowarsku |
ul. Tucholska 8
86-013 Mąkowarsko
Polska |
Zespół Szkół we Wtelnie Szkoła Podstawowa im. Leona Wyczółkowskiego |
ul. Szkolna 7
86-011 Wtelno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sitowcu |
16
86-010 Sitowiec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Agaty Mróz w Niemczu |
ul. Bydgoska 35
86-032 Niemcz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie |
ul. Zamkowa 12
86-022 Wudzyn
Polska |
Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych |
ul. Szkolna 6
86-022 Strzelce Górne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu |
ul. Długa 33
86-022 Dobrcz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 8-Go Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
ul. Szkolna 13
86-022 Borówno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Kotomierzu |
ul. Koronowska 2
86-022 Kotomierz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie |
34A
86-014 Samsieczno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Maksymilianowie |
ul. Szkolna 7
86-021 Maksymilianowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku |
ul. Bydgoska 8
86-014 Sicienko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej |
ul. Ogrodowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ostromecku |
ul. Szkolna 1
86-070 Ostromecko
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Chełmińskiej |
ul. Sportowa 1
86-070 Dąbrowa Chełmińska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Magdaleny Mortęskiej w Czarżu |
ul. Chełmińska 47
86-070 Czarże
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Łochowie |
ul. Wierzbowa 2
86-065 Łochowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
ul. Centralna 27
86-005 Białe Błota
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
ul. Juliusza Słowackiego 4
86-050 Solec Kujawski
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim |
ul. Tartaczna 25
86-050 Solec Kujawski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Strzelewie |
1
86-014 Strzelewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Anieli Hrabiny Potulickiej w Wojnowie |
1A
86-014 Wojnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach |
ul. Zabytkowa 5
86-005 Przyłęki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich (Brzoza) |
ul. Powstańców Wielkopolskich 31/0
86-061 Brzoza
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie |
ul. Szkolna 6
86-014 Kruszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie |
ul. Pomianowskiego 16
86-010 Koronowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła Ii w Koronowie |
ul. Dworcowa 48
86-010 Koronowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakładzie Poprawczym I Schronisku Dla Nieletnich w Koronowie |
ul. Dworcowa 36
86-010 Koronowo
Polska |
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 3 w Koronowie w Zespole Szkół w Koronowie |
ul. Jana Sobieskiego 16
86-010 Koronowo
Polska |