Szkoła Filialna w Niedarzynie |
21B
77-141 Niedarzyno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu |
ul. ks. Jana Hinza 1
77-133 Tuchomie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nakli |
ul. Szkolna 6
77-127 Nakla
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Wybickiego w Parchowie |
ul. Kartuska 19A
77-124 Parchowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kołczygłowach |
ul. Szkolna 10
77-140 Kołczygłowy
Polska |
Zespół Szkół w Borzytuchomiu - Szkoła Podstawowa |
ul. Szkolna 1
77-141 Borzytuchom
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Iii Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim |
ul. Jana Pawła II 79
77-139 Brzeźno Szlacheckie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Bernarda Gończa w Zespole Szkół w Borowym Młynie |
ul. Kaszubska 1
77-138 Borowy Młyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Hieronima Derdowskiego w Piaszczynie |
6-7
77-200 Piaszczyna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Dretyniu |
26
77-200 Dretyń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Słosinku |
4
77-200 Słosinko
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach |
ul. Pomorska 56
77-135 Kramarzyny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie Z Filią w Rekowie |
ul. Bytowska 10
77-132 Niezabyszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Pomysku Wielkim |
ul. Gdańska 33
77-121 Pomysk Wielki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Suchorzu |
ul. Szkolna 5
77-235 Suchorze
Polska |
Szkoła Podstawowa w Nożynie im. Św. Jana Pawła Ii |
40
77-115 Nożyno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce |
ul. Słupska 17
77-116 Czarna Dąbrówka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rokitach im. Gryfa Pomorskiego |
34
77-123 Rokity
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie |
ul. Młodzieżowa 1
77-235 Trzebielino
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w Półcznie |
3
77-125 Półczno
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi I Integracyjnymi (Kamnica) |
1/1
77-200 Kamnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy w Starkowie |
10
77-235 Starkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałdowie |
1
77-200 Wałdowo
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Kamnicy |
1/1
77-200 Kamnica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łubnie |
22
77-140 Łubno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkół w Lipnicy |
ul. Szkolna 4
77-130 Lipnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Świerznie |
4
77-200 Świerzno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Wybickiego w Gostkowie |
20
77-114 Gostkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Tursku |
4
77-200 Tursko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Peplińskiego w Studzienicach |
ul. Brzozowa 7
77-143 Studzienice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Polskości Na Ziemi Ugoskiej w Ugoszczy |
ul. Bytowska 32
77-142 Ugoszcz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła Ii w Miastku |
ul. Wrzosowa 1
77-200 Miastko
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku |
ul. Kujawska 1
77-200 Miastko
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miastku |
ul. Bolesława Chrobrego 7
77-200 Miastko
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jasieniu |
22
77-116 Jasień
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie |
ul. gen. Ludwika Mierosławskiego 7
77-100 Bytów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 Im Mjr Henryka Sucharskiego w Bytowie |
ul. Młyńska 11
77-100 Bytów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie |
ul. ks. dr. Bolesława Domańskiego 13
77-100 Bytów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bytowie |
ul. Jana Styp-Rekowskiego 2A
77-100 Bytów
Polska |
Szkoła Filialna w Dąbrówce |
21
77-100 Dąbrówka
Polska |