Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Czułczycach |
71
22-107 Czułczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej |
34
22-107 Bukowa Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wólce Petryłowskiej |
15
22-107 Petryłów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Żmudzi |
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wólce Kańskiej |
1D
22-171 Wólka Kańska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Zawadówce |
45
22-360 Zawadówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lisznie |
52
22-171 Liszno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Uhrze Imienia Romualda Traugutta |
32
22-100 Uher
Polska |
Szkoła Podstawowa w Żółtańcach Imienia Księdza Józefa Dąbrowskiego |
ul. Metalowa 89
22-100 Żółtańce-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wojsławicach-Kolonii |
1
22-120 Wojsławice-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. T.Kościuszki w Kamieniu |
55
22-113 Kamień-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Strachosławiu |
76B
22-113 Strachosław
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. 9 Pułku Piechoty Legionów Ak w Białopolu |
ul. Żołnierzy I AWP 35
22-135 Białopole
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Artylerii I Armii Wojska Polskiego w Dubience |
ul. 3 Maja 4
22-145 Dubienka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie im. Por. Zbigniewa Twardego Ps. "Trzask" |
ul. Stanisława Wójtowicza 9
22-110 Ruda-Huta
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy |
ul. Pogodna 8
22-150 Wierzbica-Osiedle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Szatowskiego Ps. "Kowal" w Świerżach |
ul. Jana Pawła II 59/-
22-175 Świerże
Polska |
Szkoła Podstawowa w Stołpiu Imienia Marii Skłodowskiej-Curie |
11
22-151 Stołpie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Okszowie |
ul. Chełmska 14
22-105 Okszów
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym |
122
22-100 Strupin Duży
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym |
ul. Lubelska 18
22-170 Rejowiec Fabryczny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Święcicy |
58
22-150 Święcica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. H.Sienkiewicza w Siedliszczu |
ul. Aleksandra Bałasza 1
22-130 Siedliszcze
Polska |
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa w Sawinie |
ul. Kościelna 41
22-107 Sawin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Leśniowicach |
24b
22-122 Leśniowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Czerniejowie |
8
22-113 Czerniejów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Sługi Bożego O.Jacka Woronieckiego Op (Kanie) |
33
22-171 Kanie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Rejowcu |
ul. Stanisława Zwierzyńskiego 8A
22-360 Rejowiec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Leśniowicach im. Tadeusza Kościuszki |
24B
22-122 Leśniowice
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Dorohusku |
ul. Graniczna 1
22-175 Dorohusk-Osada
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kpt. Kazimierza Filipowicza "Korda" w Dorohusku |
ul. Niepodległości 49/-
22-175 Dorohusk-Osada
Polska |
Szkoła Podstawowa im. St.Staszica w Sawinie |
ul. Brzeska 14
22-107 Sawin
Polska |
Szkoła Podstawowa w Brzeźnie |
ul. Kościelna 30
22-174 Brzeźno
Polska |
Szkoła Filialna w Krasnem |
31
22-172 Krasne
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sielcu |
67A
22-122 Sielec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Stawie |
72
22-151 Staw
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. 9 Pułku Piechoty Legionów Ak w Białopolu Szkoła Filialna w Strzelcach |
43B
22-135 Strzelce
Polska |
Filia w Rudzie Szkoły Podstawowej w Rudzie-Hucie im. Por Zbigniewa Twardego Ps "Trzask" |
75
22-110 Ruda
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Pawłowie |
ul. Szkolna 4
22-172 Pawłów
Polska |