Szkoła Podstawowa w Silnie |
ul. Główna 39
89-620 Silno
Polska |
Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Odrach |
1
89-651 Odry
Polska |
Szkoła Podstawowa w Swornegaciach |
ul. Szkolna 11
89-608 Swornegacie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Charzykowach |
ul. Szkolna 1
89-606 Charzykowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Monte Cassino w Nieżychowicach |
55
89-620 Nieżychowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Pawłowie |
ul. Tucholska 16
89-620 Pawłowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach |
ul. Obkaska 3
89-620 Ogorzeliny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rytlu Filia w Krzyżu |
12
89-642 Krzyż
Polska |
Szkoła Podstawowa w Gotelpiu |
12
89-651 Gotelp
Polska |
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łęgu |
ul. Chojnicka 2a
89-652 Łąg
Polska |
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Rytlu |
ul. ks. Antoniego Kowalkowskiego 6
89-642 Rytel
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie |
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 15
89-634 Leśno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach - Szkoła Filialna w Rolbiku |
4
89-634 Rolbik
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leśnie - Szkoła Filialna w Przymuszewie |
4
89-634 Przymuszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach |
35
89-632 Wielkie Chełmy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w Lubni |
ul. Szkolna 13
89-632 Lubnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Józefa Jankowskiego w Czyczkowach |
ul. Główna 46
89-632 Czyczkowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Konarzynach |
ul. Szkolna 12
89-607 Konarzyny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Czapiewicach |
22
89-632 Czapiewice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Męcikale |
ul. Szkolna 7
89-632 Męcikał
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach |
ul. Szkolna 20
89-632 Kosobudy
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach |
ul. Ogrodowa 2
89-632 Brusy
Polska |
Szkoła Podstawowa Lichnowy w Lichnowach |
ul. Szkolna 15
89-620 Lichnowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi |
ul. Szkolna 11
89-620 Nowa Cerkiew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Brusach |
ul. Ogrodowa 2
89-632 Brusy
Polska |
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku |
ul. Szkolna 3
89-650 Czersk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła Ii w Czersku |
ul. Kościuszki 6
89-650 Czersk
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 w Czersku |
ul. Batorego 15
89-650 Czersk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem |
ul. Szkolna 3
89-620 Ostrowite
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie |
49
89-632 Kłodawa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku |
ul. Dworcowa 8
89-650 Czersk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach |
ul. Młodzieżowa 44
89-600 Chojnice
Polska |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Chojnicach |
ul. Grunwaldzka 1
89-600 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. J.H.Derdowskiego w Chojnicach |
ul. Wicka Rogali 18
89-600 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Rydzkowskiego w Chojnicach |
ul. 31 Stycznia 21/23
89-600 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach |
ul. Tuwima 2
89-600 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Pamięci Kolejarzy Chojnickich w Chojnicach |
ul. Dworcowa 6
89-600 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 w Chojnicach |
ul. Jana Pawła II 11
89-604 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Schronisku Dla Nieletnich w Chojnicach |
ul. Igielska 8
89-600 Chojnice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zalesiu |
ul. Gdańska 26
89-632 Zalesie
Polska |