Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Goryszach |
14
06-400 Gorysze
Polska |
Szkoła Filialna w Malużynie |
55b
06-452 Malużyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Młocku |
72
06-456 Młock
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grudusku |
ul. Szkolna 2
06-460 Grudusk
Polska |
Szkoła Podstawowa w Humięcinie |
20
06-460 Humięcino
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu |
ul. Przedszkolna 7
06-456 Ojrzeń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej |
ul. Zygmunta Krasińskiego 25
06-406 Opinogóra Górna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sońsku |
ul. Szkolna 4
06-430 Sońsk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie |
6
06-410 Gumowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Chotumiu |
25
06-400 Chotum
Polska |
Szkoła Podstawowa im. P. J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku |
ul. ks. Michalaka 10C
06-420 Gołymin-Ośrodek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie |
ul. Heleny Dobrzynieckiej 1
06-461 Regimin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Szulmierzu |
78
06-461 Szulmierz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kołaczkowie |
ul. Szkolna 2
06-406 Kołaczków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej |
32
06-452 Wola Młocka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Gąsocinie |
ul. Błotna 12
06-440 Gąsocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Zeńboku |
50
06-461 Zeńbok
Polska |
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Glinojecku |
ul. Płocka 7
06-450 Glinojeck
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Ościsłowie |
81
06-452 Ościsłowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Woli Wierzbowskiej |
27
06-406 Wola Wierzbowska
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii |
ul. Aleksandry Bąkowskiej 29
06-430 Gołotczyzna
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Gołotczyźnie |
ul. Aleksandry Bąkowskiej 29
06-430 Gołotczyzna
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa w Kałęczynie |
11
06-440 Kałęczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wacława Kozińskiego w Kraszewie |
57A
06-456 Kraszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. " Bohaterów Bitwy Pod Sarnową Górą 1920"W Bądkowie w Bądkowie |
1
06-440 Bądkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego w Gołyminie-Ośrodku Szkoła Filialna w Gostkowie |
2
06-420 Gostkowo
Polska |
Structured Teacching Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ciechanowie |
ul. Warszawska 13/2
06-400 Ciechanów
Polska |
Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa w Ciechanowie |
ul. 3 Maja 3A
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie |
ul. Orylska 3
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa Twp w Ciechanowie |
ul. Ignacego Kraszewskiego 8a
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Ciechanowie |
ul. Henryka Sienkiewicza 13
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła Ii w Ciechanowie |
ul. Stefana Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa Sto Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w Ciechanowie |
ul. Stanisława Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Ciechanowie |
ul. Powstańców Wielkopolskich 1
06-413 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie |
ul. Wiklinowa 4
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 Im 21. Warszawskiego Pułku Piechoty "Dzieci Warszawy" w Ciechanowie |
ul. Płońska 143
06-400 Ciechanów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie |
ul. Władysława Broniewskiego 1
06-400 Ciechanów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Informatyczno Językowa Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie |
ul. Płocka 100
06-400 Ciechanów
Polska |