Szkoła Podstawowa w Dębowcu Filia w Simoradzu |
ul. Kręta 15
43-426 Simoradz
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dębowcu Filia w Ogrodzonej |
ul. Wiedeńska 18
43-426 Ogrodzona
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dębowcu Filia w Iskrzyczynie |
ul. Mirów 6
43-426 Iskrzyczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa w Marklowicach Górnych |
ul. Szkolna 25
43-410 Marklowice Górne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego w Kończycach Małych |
ul. Jagiellońska 56
43-410 Kończyce Małe
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kaczycach |
ul. Harcerska 13
43-417 Kaczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa w Goleszowie |
ul. 1 Maja 1
43-440 Goleszów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dzięgielowie |
ul. Cieszyńska 4
43-445 Dzięgielów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy |
ul. Cisowa 79
43-440 Cisownica
Polska |
Punkt Filialny w Kisielowie |
ul. Wiejska 8
43-440 Kisielów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu |
ul. Kopernika 12
43-520 Mnich
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zofii Kossak w Pierśćcu |
ul. Jerzego Tomanka 8
43-430 Pierściec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiczycach |
ul. Długa 52
43-430 Kiczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich |
ul. Kościelna 12
43-419 Kończyce Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zamarskach |
ul. Szkolna 1
43-419 Zamarski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. "Trzech Braci" w Hażlachu |
ul. Kościelna 2
43-419 Hażlach
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Karola Miarki w Ochabach Małych |
ul. Ludwika Krzempka 2
43-430 Ochaby Małe
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Strumieniu |
ul. Młyńska 8
43-246 Strumień
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Drogomyślu |
ul. Główna 15
43-424 Drogomyśl
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Górki Wielkie) |
ul. Szkolna 1
43-436 Górki Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Emilii Michalskiej w Pruchnej |
ul. Główna 60
43-523 Pruchna
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Bażanowicach |
ul. Zamkowa 4
43-440 Bażanowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. K.K.Baczyńskiego w Zebrzydowicach |
ul. Jana Kochanowskiego 55
43-410 Zebrzydowice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniakowie |
480
43-474 Koniaków
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzynce |
400
43-476 Jaworzynka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzynce |
366
43-476 Jaworzynka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Koniakowie |
280
43-474 Koniaków
Polska |
Szkoła Podstwawowa im. Pawła Stalmacha w Bażanowicach |
ul. Szkolna 1
43-440 Bażanowice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu |
ul. Bielska 80
43-520 Chybie
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ludwika Kobieli w Chybiu |
ul. Szkolna 8
43-520 Chybie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Zaborzu |
ul. Miarki 7
43-520 Zaborze
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Brennej |
ul. Bukowa 45
43-438 Brenna
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Brennej |
ul. Leśnica 103
43-438 Brenna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bąkowie |
ul. Główna 62
43-246 Bąków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zabłociu |
ul. Bielska 36
43-246 Zabłocie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Marka w Pogórzu |
ul. Zamek 8
43-430 Pogórze
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Istebnej |
30
43-470 Istebna
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Józefa Londzina w Istebnej |
550
43-470 Istebna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dębowcu im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej |
ul. Szkolna 3
43-426 Dębowiec
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 w Istebnej |
500
43-470 Istebna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księstwa Cieszyńskiego w Pogwizdowie |
ul. Szkolna 1
43-418 Pogwizdów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Akademia U Karolci" w Skoczowie |
ul. Krzywa 8b
43-430 Skoczów
Polska |
Powszechna Szkoła Podstawowa w Rudniku |
ul. Szkolna 1
43-419 Rudnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Wiśle |
ul. Jawornik 58/-
43-460 Wisła
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pawła Stalmacha w Wiśle |
pl. Bogumiła Hoffa 5
43-460 Wisła
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Wiśle |
ul. Biała Wisełka 6/-
43-460 Wisła
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w Wiśle |
ul. Malinka 53/-
43-460 Wisła
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ks. Seniora F. Michejdy w Wiśle |
ul. Kopydło 74/-
43-460 Wisła
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna w Skoczowie |
ul. Mickiewicza 12
43-430 Skoczów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła Ii w Skoczowie |
ul. Osiedlowa 1
43-430 Skoczów
Polska |