Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach |
pl. Plac Wolności 4
42-265 Soborzyce
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ślęzanach |
38
42-235 Ślęzany
Polska |
Szkoła Podstawowa w Podlesiu |
ul. Główna 79
42-235 Podlesie
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Woli Mokrzeskiej |
ul. Główna 7
42-248 Wola Mokrzeska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Rększowicach |
78
42-274 Rększowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Hucie Starej B |
ul. Adama Mickiewicza 12
42-263 Huta Stara B
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej |
ul. Szkolna 4
42-263 Wrzosowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Poczesnej |
ul. Szkolna 2
42-262 Kolonia Poczesna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Szlaku Orlich Gniazd w Kusiętach |
208
42-256 Kusięta
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego (Zrębice Pierwsze) |
ul. Główna 143
42-256 Zrębice Pierwsze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św.Huberta w Krasicach |
ul. Strażacka 7
42-244 Krasice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lelowie |
ul. Szczekocińska 41
42-235 Lelów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie |
ul. Pocztowa 2
42-282 Kruszyna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła Ii w Widzowie |
ul. Żwirki i Wigury 16
42-282 Widzów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Drzazgi w Lgocie Małej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lgocie Małej |
ul. Szkolna 1/3
42-282 Lgota Mała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku |
4
42-274 Korzonek
Polska |
Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach |
146
42-265 Olbrachcice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzydlowie |
ul. Główna 6a
42-270 Skrzydlów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Garnku |
ul. Szkolna 18
42-270 Garnek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rzerzęczycach |
ul. Skrzydlowska 91
42-270 Rzerzęczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Grzegorza Piramowicza w Kłomnicach |
ul. Szkolna 1
42-270 Kłomnice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Starczy |
ul. Szkolna 44
42-261 Starcza
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mokrzeszy |
ul. Kościelna 24
42-244 Mokrzesz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Wierzby w Małusach Wielkich |
19
42-244 Małusy Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jaskrowie |
ul. Starowiejska 2
42-244 Jaskrów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie |
ul. Szkolna 2
42-244 Brzyszów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej |
ul. Adama Ferensa 12A
42-260 Kamienica Polska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie |
ul. Partyzantów 2
42-244 Mstów
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku |
ul. Bogumilska 7
42-235 Biała Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Łojkach |
ul. Długa 48
42-290 Łojki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Lusławicach |
70
42-253 Lusławice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej |
pl. Plac Kościuszki 49
42-265 Dąbrowa Zielona
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Łaźcu |
66
42-274 Łaziec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Lgoczance |
1A
42-253 Lgoczanka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przyrowie |
ul. Szkolna 44
42-248 Przyrów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marcina Kacprzaka (Stary Cykarzew) |
ul. Szkolna 12
42-231 Stary Cykarzew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 6 Pułku Piechoty w Starym Broniszewie |
ul. Kwiatowa 28
42-231 Stary Broniszew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Okrzei w Mykanowie |
ul. Słoneczna 114
42-233 Mykanów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostkowie |
ul. Szkolna 1
42-233 Radostków-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Edwarda Reszke w Borownie |
ul. Klonowa 6/8
42-233 Borowno-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach |
ul. Sportowa 7
42-274 Konopiska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kopalni |
ul. Szkolna 2
42-274 Kopalnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Czarnym Lesie |
ul. Szkolna 6
42-233 Czarny Las
Polska |
Szkoła Podstawowa w Hutkach |
161
42-274 Hutki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Starym Kocinie |
ul. Kręta 91
42-231 Stary Kocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Lubojnie |
ul. Strażacka 21
42-233 Lubojna
Polska |
Filia w Kucharach |
ul. Główna 18
42-244 Kuchary
Polska |
Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Jackowie |
ul. Szkolna 3
42-282 Jacków
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach |
ul. Nadrzeczna 3
42-248 Zalesice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Cisiu |
ul. Cisiańska 46
42-290 Cisie
Polska |