Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży, Szkoła Podstawowa im. Ks. St. W. Frelichowskiego w Turzy Wielkiej |
57A
13-200 Turza Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Burkacie |
46
13-200 Burkat
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Sławkowie |
20
13-200 Sławkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Białutach |
1
13-240 Białuty
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Wąpiersku |
31
13-230 Wąpiersk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełpinach |
1
13-230 Kiełpiny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach |
26
13-220 Żabiny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie |
12
13-220 Rumian
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Hartowcu |
40
13-220 Hartowiec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach |
78
13-206 Koszelewy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Niechłoninie im. Henryka Sienkiewicza |
92
13-206 Niechłonin
Polska |
Szkoła Podstawowa w Gródkach |
51a
13-204 Gródki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku |
92
13-230 Wielki Łęck
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Płośnicy |
ul. Lipowa 5
13-206 Płośnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Karola Małłka w Narzymiu |
ul. Kościelna 14
13-240 Narzym
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Iłowie - Osadzie |
ul. Wyzwolenia 11
13-240 Iłowo-Osada
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze |
32
13-200 Księży Dwór
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie |
75
13-200 Uzdowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ruszkowie |
64
13-200 Ruszkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starym Dłutowie |
ul. Długa 61
13-203 Stare Dłutowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bryńsku |
71
13-230 Bryńsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku |
ul. Nowa 10
13-230 Lidzbark
Polska |
Szkoła Podstawowa w Słupie |
41
13-230 Słup
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku |
ul. Działdowska 13
13-230 Lidzbark
Polska |
Szkoła Podstawowa w Petrykozach |
59
13-200 Petrykozy
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1 Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie |
ul. Władysława Jagiełły 33
13-200 Działdowo
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie |
ul. Sportowa 1
13-200 Działdowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie |
ul. Wyzwolenia 12
13-220 Rybno
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych nr 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła Ii w Działdowie |
ul. Polna 11
13-200 Działdowo
Polska |
Zespół Placowek Oświatowych nr 3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie |
ul. Lenartowicza 1
13-200 Działdowo
Polska |