Szkoła Podstawowa w Zdziechowie Filia w Mnichowie |
29
62-200 Mnichowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. 1918/19 w Zdziechowie Filia w Modliszewku |
13
62-200 Modliszewko
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gorzykowie |
3
62-230 Gorzykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Jarząbkowie |
4
62-220 Jarząbkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Zdziechowie |
136
62-200 Zdziechowa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Goślinowie |
14
62-200 Goślinowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych |
27
62-200 Szczytniki Duchowne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym |
9
62-200 Jankowo Dolne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Onufrego Kopczyńskiego w Czerniejewie |
ul. Szkolna 3
62-250 Czerniejewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mielżynie |
ul. Strzałkowska 1
62-230 Mielżyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Karniszewie |
11A
62-212 Karniszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stulecia Odzyskania Niepodległości w Łopiennie |
117
62-213 Łopienno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Owieczkach |
11a
62-260 Owieczki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Fałkowie |
1
62-262 Fałkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Tysiąclecia im. Mieszka I w Lednogórze |
40A
62-261 Lednogóra
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa Łagiewniki Kościelne 62-272 Łagiewniki Kościelne (Łagiewniki Kościelne) |
14
62-272 Łagiewniki Kościelne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Witolda Szkudlarka w Kiszkowie |
ul. Szkolna 21
62-280 Kiszkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 R. w Trzemżalu |
56
62-235 Trzemżal
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstania Wielkopolskiego w Kruchowie |
1
62-240 Kruchowo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niechanowie |
ul. Parkowa 6
62-220 Niechanowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Żydowie |
ul. Tadeusza Kościuszki 24
62-241 Żydowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dębnicy |
3
62-271 Dębnica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łubowie |
13c
62-260 Łubowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Niechanowie |
ul. Różana 33
62-220 Niechanowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie |
ul. Poznańska 47
62-230 Witkowo
Polska |
Niepubliczna Szkola Podstawowa w Kłecku |
ul. Ogrodowa 12
62-270 Kłecko
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 w Zakładzie Poprawczym w Witkowie |
ul. Park Kościuszki 9
62-230 Witkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakładzie Poprawczym w Trzemesznie |
ul. Adama Mickiewicza 35
62-240 Trzemeszno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Specjalna w Kłecku |
ul. Gnieźnieńska 7
62-270 Kłecko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Kłecka w Kłecku |
ul. Gnieźnieńska 7a
62-270 Kłecko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Mieleszynie |
35c
62-212 Mieleszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie |
ul. Czerniejewska 14
62-230 Witkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie |
ul. 1 Maja 11
62-240 Trzemeszno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie |
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 18
62-240 Trzemeszno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks.Józefa Radońskiego w Sławnie , 62-265 Sławno, Ul. Gnieźnieńska 37 |
ul. Gnieźnieńska 37
62-265 Sławno
Polska |
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa "Młode Orły" w Gnieźnie |
ul. św. Jana 8
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 15 Z Oddziałami Przedszkolnymi w Gnieżnie |
ul. Poznańska 15
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zjazdu Gnieźnieńskiego w Gnieźnie |
ul. św. Jana 2A
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie |
os. Osiedle Orła Białego 18
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie |
ul. Józefa Paczkowskiego 13
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych Porkom im. Ireny Sendlerowej w Gnieźnie |
ul. Gębarzewska 12
62-200 Gniezno
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Maxima" w Gnieźnie |
ul. Stanisława Chudoby 16a
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa "Rodzice-Dzieciom" im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie |
ul. Elizy Orzeszkowej 20
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie |
ul. Leopolda Okulickiego 3A
62-200 Gniezno
Polska |
Językowa Szkoła Podstawowa "Prymus" w Gnieźnie |
ul. Artyleryjska 1
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 11 w Gnieźnie |
ul. Gdańska 106
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa Porkom im. Ireny Sendlerowej w Gnieźnie |
ul. Gębarzewska 12
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie |
ul. Powstańców Wlkp. 16
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Prof. Adama Wodziczki w Gnieźnie |
os. Osiedle Kazimierza Wielkiego 33
62-200 Gniezno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 13 Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 1 w Gnieźnie |
ul. Żwirki i Wigury 27
62-200 Gniezno
Polska |