Szkoła Podstawowa w Ga Łczewie im. Mikołaja Kopernika |
7
87-400 Gałczewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Radominie Z Filią w Dulsku |
28A
87-404 Dulsk
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mlewie |
4
87-410 Mlewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Węgiersku im. Józefa Sołtykiewicza |
95
87-400 Węgiersk
Polska |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
14
87-400 Wrocki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Świętosławiu |
36/0
87-408 Świętosław
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Dobrzyńskiej w Rużu |
5
87-645 Ruże
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
57
87-645 Działyń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie |
167/0
87-408 Ciechocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim |
ul. Jana Pawła II 2
87-410 Kowalewo Pomorskie
Polska |
Zespół Szkół w Radominie Szkoła Podstawowa w Radominie Z Filią w Dulsku |
21
87-404 Radomin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie |
53
87-410 Wielkie Rychnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zbójnie |
178
87-645 Zbójno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem |
69
87-404 Płonne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach |
22
87-410 Pluskowęsy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Wielkiej Łące |
11
87-410 Wielka Łąka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Nowogrodzie |
32
87-400 Nowogród
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Wielgiem |
80A
87-645 Wielgie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Klonowie |
62
87-645 Klonowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
ul. Stefana Żeromskiego 11
87-400 Golub-Dobrzyń
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu |
ul. Zamkowa 19
87-400 Golub-Dobrzyń
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu |
ul. Marii Konopnickiej 15
87-400 Golub-Dobrzyń
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lisewie |
36
87-400 Lisewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ostrowitem im. Tadeusza Jędryczki |
42
87-400 Ostrowite
Polska |