Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Nieparcie |
45
63-840 Niepart
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach Z Klasami Integracyjnymi |
ul. Szkolna 20
63-842 Pudliszki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Skoraszewicach |
15a
63-830 Skoraszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi |
71
63-840 Stara Krobia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prof. Józefa Zwierzyckiego w Krobi |
ul. prof. Józefa Zwierzyckiego 1
63-840 Krobia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Eugeniusza Potworowskiego w Goli |
17
63-800 Gola
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Szelejewie |
87
63-820 Szelejewo Pierwsze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Zimnowodzie |
7
63-810 Zimnowoda
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Adama Mickiewicza w Pogorzeli |
ul. Parkowa 7
63-860 Pogorzela
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Modlibowskiej w Sikorzynie |
16B
63-800 Sikorzyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Siemowie |
102
63-800 Siemowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Daleszynie |
76
63-800 Daleszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Borku Wlkp. |
ul. Szkolna 1
63-810 Borek Wielkopolski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Podpułkownika Doktora Bernarda Śliwińskiego w Poniecu |
ul. Szkolna 8
64-125 Poniec
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich w Bodzewie |
35
63-820 Bodzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen.Dyw. Stefana Roweckiego "Grota" w Żytowiecku |
46
63-805 Żytowiecko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Pępowie |
ul. Powstańców Wielkopolskich 44
63-830 Pępowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie |
ul. Szkolna 5
63-800 Kunowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych w Brzeziu |
40/-
63-800 Brzezie
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach |
ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski
Polska |
Szkoła Podstawowa Jedność w Gostyniu |
ul. Władysława Reymonta 7
63-800 Gostyń
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu |
ul. Hutnika 3
63-800 Gostyń
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu |
ul. Graniczna 1
63-800 Gostyń
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu |
ul. Wrocławska 264
63-800 Gostyń
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w Gostyniu |
ul. Stanisława Helsztyńskiego 8
63-800 Gostyń
Polska |
Szkoła Podstawowa Filialna w Sułkowicach Przy Szkole Podstawowej im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi |
86
63-840 Sułkowice
Polska |