Akademicki Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Fijewie |
85/-
14-260 Fijewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie |
7
14-260 Byszwałd
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lubnowych |
28
14-240 Lubnowy Małe
Polska |
Szkoła Podstawowa w Piotrkowie |
45
14-240 Piotrkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa we Frednowach |
52
14-200 Frednowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Wikielcu |
15E
14-200 Wikielec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Goryniu |
88
14-220 Goryń
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jawtach Wielkich |
6
14-240 Jawty Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rumienicy |
29
14-260 Rumienica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tuszewie |
24
14-260 Tuszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Suskiej w Babiętach Wielkich |
31
14-240 Babięty Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kard.Stanisława Dziwisza w Kazanicach |
83A
14-260 Kazanice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Złotowie |
66
14-260 Złotowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sampławie |
4
14-260 Sampława
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy |
9
14-260 Prątnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Rożentalu |
140A
14-229 Rożental
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary-Malewskiej w Bartach |
23
14-230 Barty
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach |
ul. Szkolna 2
14-204 Rudzienice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dobrzykach |
25
14-230 Dobrzyki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Gromotach |
20
14-204 Gromoty
Polska |
Szkoła Podstawowa w Borecznie |
22
14-230 Boreczno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. K.I.Gałczyńskiego w Zalewie |
ul. Szkolna 2
14-230 Zalewo
Polska |
Szkoła Podstawowa we Franciszkowie |
18
14-200 Franciszkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie |
ul. Szkolna 19
14-241 Ząbrowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Dobrzańskiego ,,Hubala" w Gałdowie |
24
14-200 Gałdowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lasecznie |
43
14-200 Laseczno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie |
ul. Rzepnikowskiego 7
14-260 Lubawa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Suszu |
ul. Piastowska 5
14-240 Susz
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Kisielicach w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kisielicach |
ul. Daszyńskiego 12
14-220 Kisielice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łęgowie |
75
14-220 Łęgowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kisielicach |
ul. Aleja Wojska Polskiego 2
14-220 Kisielice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu |
20
14-240 Kamieniec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Bernarda Czaplińskiego w Grabowie-Wałdykach |
117
14-229 Grabowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych w Iławie |
ul. Grunwaldzka 13
14-200 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie |
ul. Wiejska 11
14-202 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie |
ul. Tadeusza Kościuszki 2A
14-200 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych w Iławie |
ul. 1 Maja 14
14-200 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Iławie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Iławie |
ul. mjr. Henryka Sucharskiego 3
14-200 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie |
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 31
14-200 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Iławie |
ul. Niepodległości 11A
14-200 Iława
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Iławie |
ul. gen. Władysława Andersa 7
14-200 Iława
Polska |