Zespół Szkolno-Przedszkolny Mała Szkoła w Szopie |
8
83-334 Szopa
Polska |
Ośrodek Edukacji Kaszubskiej - Szkoła Podstawowa w Starej Hucie |
23
83-328 Stara Huta
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie |
18
83-305 Pomieczyńska Huta
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Z Asyżu w Egiertowie |
ul. Kartuska 1
83-312 Egiertowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Przodkowie |
ul. Sportowa 12
83-304 Przodkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Szarłacie |
ul. Wspólna 32
83-305 Szarłata
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Bronisława Szymichowskiego w Pomieczynie |
ul. Kartuska 14
83-305 Pomieczyno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wilanowie |
ul. Górna 2
83-305 Wilanowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Czeczewie |
ul. Gdańska 8
84-208 Czeczewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Więźniów Obozu Stutthof w Niestępowie |
ul. Raduńska 62
83-331 Niestępowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie |
ul. Adama Mickiewicza 16
80-209 Chwaszczyno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Przyjaźni |
ul. Szkolna 2
83-331 Przyjaźń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks.Dr.Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie |
ul. Dworska 3
83-330 Skrzeszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Trepczyka w Miszewie |
ul. Strażacka 9
80-297 Miszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Leźnie |
ul. Aleja Lipowa 44
80-298 Leźno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Remusa w Glinczu |
ul. Brzozowa 6
83-330 Glincz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Wybickiego w Staniszewie |
ul. Kartuska 3
83-328 Staniszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Gryfa Pomorskiego w Kiełpinie |
ul. Szkolna 29
83-307 Kiełpino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Prokowie |
ul. Szkolna 1
83-300 Prokowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łapalicach |
ul. Szkolna 2
83-300 Łapalice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mirachowie |
ul. Szkolna 2
83-329 Mirachowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Koloni |
101
83-328 Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Tkaczyka w Brodnicy Górnej |
ul. Chmieleńska 1
83-324 Brodnica Górna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kaszubskiej w Goręczynie |
ul. Szkolna 7
83-311 Goręczyno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie |
ul. Osiedlowa 17
83-314 Somonino
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu |
ul. Gdyńska 106
80-209 Tuchom
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mojuszu |
23
83-334 Mojusz
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łyśniewie Sierakowickim |
17
83-340 Łyśniewo Sierakowickie
Polska |
Szkoła Podstawowa (Węsiory) |
ul. Kartuska 1
83-320 Węsiory
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jelonku |
5
83-340 Jelonko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Abrahama w Sulęczynie |
ul. Szkolna 2
83-320 Sulęczyno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej |
ul. Szkolna 19
83-342 Kamienica Królewska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Borczu |
ul. Kościerska 34/A
83-312 Borcz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Rodzimych Bohaterów Ii Wojny Światowej w Załakowie |
6
83-342 Załakowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Mściszewicach |
19
83-321 Mściszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Bernarda Sychty w Puzdrowie |
32
83-340 Puzdrowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tuchlinie |
16B
83-340 Tuchlino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski" w Miechucinie |
ul. Szkolna 1
83-334 Miechucino
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie |
80
83-333 Kożyczkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Majkowskiego w Klukowej Hucie |
ul. Józefa Wybickiego 6
83-322 Klukowa Huta
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Peplińskiego w Kamienicy Szlacheckiej |
ul. Długa 13
83-323 Kamienica Szlachecka
Polska |
Szkoła Podstawowa (Podjazy) |
16
83-320 Podjazy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Gołubiu |
ul. Sambora II 17
83-316 Gołubie
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Franciszka Tredera w Borzestowie |
182
83-335 Borzestowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Reskowie |
68
83-334 Reskowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjra Henryka Sucharskiego w Chmielnie |
ul. Bernarda Grzędzickiego 28
83-333 Chmielno
Polska |
Przyjazna Szkoła Podstawowa w Gowidlinie |
ul. Kartuska 24c
83-341 Gowidlino
Polska |
Zespół Kształcenia I Wychowania Specjalnego w Kartuzach, Szkoła Podstawowa nr 2 Specjalna Zorganizowana w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie - Oddział Rehabilitacji Dziecięcej w Dzierżążnie |
ul. Szpitalna 36
83-332 Dzierżążno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie |
ul. Edukacji Narodowej 4A
83-332 Dzierżążno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ppor.Klemensa Wickiego w Pępowie |
ul. Gdańska 117
83-330 Pępowo
Polska |