Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Marii Grzegorzewskiej (Czołowo) |
12
62-600 Czołowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym Drugim |
44
62-641 Ponętów Górny Drugi
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Idei Olimpijskiej w Sokołowie |
55
62-600 Sokołowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lubońku |
73
62-650 Luboniek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu |
ul. Szkolna 5
62-635 Przedecz
Polska |
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Czepowej |
33
62-650 Wólka Czepowa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Korzeczniku |
41
62-650 Korzecznik
Polska |
Szkoła Podstawowa w Brdowie |
ul. Mickiewicza 8
62-620 Brdów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bogusławicach |
1A
62-620 Bogusławice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu |
3
62-600 Powiercie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie |
24
62-604 Trzęśniew
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ruszkowie Pierwszym |
ul. Brudzewska 3
62-604 Ruszków Pierwszy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dobrowie |
ul. Szkolna 1
62-604 Dobrów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kiełczewie |
42
62-600 Kiełczew Smużny Pierwszy
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Tony Halika we Wrzacej Wielkiej |
124
62-600 Wrząca Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Bylicach-Kolonii |
12
62-640 Bylice-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Adama Mickiewicza w Barłogach |
ul. Piaskowa 3
62-640 Barłogi
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" w Grzegorzewie |
ul. Szkolna 23
62-640 Grzegorzew
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łuczywnie |
4
62-613 Łuczywno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Osieku Wielkim |
61
62-600 Osiek Wielki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Babiaku |
ul. Poznańska 5
62-620 Babiak
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen.T.Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej |
25
62-650 Bierzwienna Długa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Budkach Nowych |
31
62-600 Nowe Budki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie |
1
62-660 Kupinin
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dębach Szlacheckich |
54
62-613 Dęby Szlacheckie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Chodowie |
45
62-652 Chodów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św.St.Kostki w Łubiance |
21
62-641 Łubianka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Drzewcach |
41
62-613 Drzewce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Głębokiem |
88
62-641 Głębokie
Polska |
Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Im Św Faustyny (Pniewo) |
12
62-652 Pniewo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św.Jana Pawła Ii w Kłodawie |
ul. Kościelna 15
62-650 Kłodawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Górkach |
18
62-650 Górki
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie |
ul. 3 Maja 5
62-650 Kłodawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym |
ul. Szkolna 9
62-604 Kościelec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Dąbiu |
ul. 3 Maja 6
62-660 Dąbie
Polska |
Szkoła Podstawowa Sokrates w Kole |
ul. Ogrodowa 10
62-600 Koło
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Kole |
ul. Kolejowa 5
62-600 Koło
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Kole |
ul. Kolejowa 13
62-600 Koło
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie |
89 B
62-660 Chełmno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole |
ul. Toruńska 315A
62-600 Koło
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole Z Oddziałami Przedszkolnymi I Sportowymi |
ul. Józefa Poniatowskiego 22
62-600 Koło
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole |
ul. Szkolna 2A
62-600 Koło
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej Z Oddziałami Integracyjnymi w Kole |
ul. Toruńska 68
62-600 Koło
Polska |