Specjalna Szkoła Podstawowa w Jóźwikowie |
28
26-230 Jóźwików
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mninie |
ul. Kościelna 38
26-234 Mnin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Gowarczowie |
ul. Stanisława Żuka 3
26-225 Gowarczów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gosaniu |
150
26-220 Gosań
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Stadnickiej Woli |
55
26-200 Stadnicka Wola
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ppor. Karola Niedzielskiego „Dobosza” w Niekłaniu Wielkim |
ul. Szkolna 4
26-220 Niekłań Wielki
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Fałkowie |
ul. Glinianki 47
26-260 Fałków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kapałowie |
46
26-230 Kapałów
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Nieświniu Szkoła Podstawowa im. Kpr. Gabrieli Wojciechowskiej w Nieświniu |
ul. Szkolna 6
26-200 Nieświń
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Dziebałtowie Szkoła Podstawowa w Dziebałtowie |
85
26-200 Nowy Dziebałtów
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Kazanowie |
ul. Konecka 12
26-200 Nowy Kazanów
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach Szkoła Podstawowa w Modliszewicach |
ul. Franciszka Gasińskiego 2
26-200 Modliszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Królewcu |
14/-
26-212 Królewiec
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Przy Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze |
43
26-220 Czarniecka Góra
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Rudzie Malenieckiej |
105
26-242 Ruda Maleniecka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Miedzierzy |
79/-
26-212 Miedzierza
Polska |
Szkoła Podstawowa w Pilczycy |
70
26-234 Pilczyca
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Górnikach |
18
26-230 Górniki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kłucku |
39
26-212 Kłucko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Wilczkowicach |
34
26-230 Wilczkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Bryg. Antoniego Hedy - Szarego w Radoszycach |
ul. Szkolna 1
26-230 Radoszyce
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Pomykowie |
25A
26-200 Pomyków
Polska |
Katolicka Szkoła Podstawowa Matki Bożej Wychowawczyni w Odrowążu |
ul. Szkolna 25
26-220 Odrowąż
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Bedlnie Szkoła Podstawowa w Bedlnie |
94C
26-200 Bedlno
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna im. Zdzisławy I Stanisława Bytnarów (Barycz) |
64
26-200 Barycz
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Stąporkowie |
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 114
26-220 Stąporków
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Stąporkowie |
ul. 1 Maja 18
26-220 Stąporków
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Krasnej |
53
26-220 Krasna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Czermnie |
ul. Kościelna 86
26-260 Czermno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wólce |
4
26-234 Wólka
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Końskich |
ul. Towarowa 4
26-200 Końskie
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Końskich |
ul. Polna 6
26-200 Końskie
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych w Rogowie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Rogowie |
ul. ks. Marcelego Prawicy 18b
26-200 Rogów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Końskich |
ul. Armii Krajowej 2
26-200 Końskie
Polska |