Szkoła Podstawowa w Straduni |
ul. Powstańców Śląskich 40
47-341 Stradunia
Polska |
Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Górażdżach |
ul. Chorulska 5
47-316 Górażdże
Polska |
Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa w Steblowie |
ul. Szkolna 2
47-300 Steblów
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. J Von Eichendorffa w Walcach |
ul. Lipowa 2
47-344 Walce
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brożcu |
ul. Reymonta 65
47-341 Brożec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zielinie |
ul. Prudnicka 8
47-370 Zielina
Polska |
Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach |
ul. Sienkiewicza 3
47-364 Strzeleczki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Racławiczkach |
ul. Szkolna 6
47-370 Racławiczki
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda w Żyrowej |
ul. Wojska Polskiego 4
47-330 Żyrowa
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Żywocicach |
ul. Średnia 48
47-300 Żywocice
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kórnicy Publiczna Szkoła Podstawowa w Kórnicy |
ul. Główna 2
47-351 Kórnica
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rogowie Opolskim Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Górnej |
ul. Opolska 64
47-300 Dąbrówka Górna
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rogowie Opolskim Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rogowie Opolskim |
ul. Bolesława Chrobrego 15
47-300 Rogów Opolski
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Kamieniu Śląskim |
ul. Klasztorna 2
47-325 Kamień Śląski
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Malni |
ul. Podgórna 3
47-316 Malnia
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Januszkowicach |
ul. Lesiańska 6
47-330 Januszkowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie |
ul. Strzelecka 39
47-320 Gogolin
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie |
ul. Krapkowicka 141
47-320 Gogolin
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Sikorskiego w Zdzieszowicach |
ul. Nowa 3
47-330 Zdzieszowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Artura Gadzińskiego w Zdzieszowicach |
pl. Plac 1 Maja 1
47-330 Zdzieszowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach |
ul. Bolesława Chrobrego 36
47-330 Zdzieszowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie Filia Z Oddz.Szkolnymi I Oddz. Przedszkolnym w Zakrzowie |
ul. Mickiewicza 3
47-330 Zakrzów
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Krapkowicach |
ul. Kościelna 10
47-300 Krapkowice
Polska |
Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Krapkowicach |
os. Osiedle XXX Lecia 24
47-303 Krapkowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Krapkowicach |
ul. Szkolna 3
47-300 Krapkowice
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Krapkowicach Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Krapkowicach |
ul. Żeromskiego 34
47-303 Krapkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Komornikach |
ul. Szkolna 4
47-364 Komorniki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dobrej |
ul. Szkolna 37
47-364 Dobra
Polska |