Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Dąbrówkach |
211
37-100 Dąbrówki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzemienicy |
631
37-127 Krzemienica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Pigonia w Medyni Łańcuckiej |
105
37-126 Medynia Łańcucka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Medyni Głogowskiej |
426
37-126 Medynia Głogowska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Woli Małej |
160
37-100 Wola Mała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzózie Stadnickiej |
425
37-110 Brzóza Stadnicka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Węgliskach |
171
37-111 Węgliska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wydrzu |
259
37-110 Wydrze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Woli Dalszej |
189
37-100 Wola Dalsza
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Raka w Husowie |
27
37-121 Husów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej |
1351
37-120 Markowa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Cierpiszu |
110A
37-124 Cierpisz
Polska |
Szkoła Podstawowa w Smolarzynach |
134
37-110 Smolarzyny
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Korniaktowie Północnym |
51
37-114 Korniaktów Północny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rogóżnie |
374
37-112 Rogóżno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Kraczkowej |
311
37-124 Kraczkowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kapitana Wacława Nycza w Soninie |
168
37-100 Sonina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Władysława Krakowskiego w Handzlówce |
264
37-123 Handzlówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyczyńskiego w Albigowej |
489
37-122 Albigowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Płk. Leopolda Lisa-Kuli w Kosinie |
268
37-112 Kosina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Budach Łańcuckich |
333
37-114 Budy Łańcuckie
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Żołyni |
ul. Białobrzeska 422
37-110 Żołynia
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Budach Łańcuckich |
68
37-114 Budy Łańcuckie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Głuchowie |
443
37-100 Głuchów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Kantego w Żołyni |
ul. Adama Mickiewicza 59
37-110 Żołynia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czarnej |
857
37-125 Czarna
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła Ii w Rakszawie |
946
37-111 Rakszawa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Rakszawie im. Stefana Mierzwy |
677
37-111 Rakszawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkoły Podstawowej I Przedszkola nr 1 im. Janusza Korczaka w Rakszawie |
347
37-111 Rakszawa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach |
31
37-114 Białobrzegi
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Białobrzegach |
400
37-114 Białobrzegi
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Z Oddziałami Przedszkolnymi Niebieska Kraina w Łańcucie |
ul. Jana Cetnarskiego 8
37-100 Łańcut
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łańcucie |
ul. Józefa Piłsudskiego 7
37-100 Łańcut
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Łańcucie |
ul. Grunwaldzka 10A
37-100 Łańcut
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie |
ul. Tadeusza Kościuszki 17
37-100 Łańcut
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie |
ul. 29 Listopada 21
37-100 Łańcut
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła Ii w Łańcucie |
ul. Jana Kochanowskiego 6
37-100 Łańcut
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Wysokiej |
98
37-100 Wysoka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Zalesiu |
123
37-126 Zalesie
Polska |