Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaguszewie |
27A
99-414 Łaguszew
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jamnie |
112
99-400 Jamno
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Waliszewie |
20A
99-423 Stary Waliszew
Polska |
Szkoła Podstawowa w Seligowie |
39D
99-420 Seligów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach |
88
99-440 Nowe Zduny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Skaratkach |
44A/-
99-434 Skaratki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Bąkowie Górnym |
123
99-440 Bąków Górny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mysłakowie |
ul. Szkolna 32
99-416 Mysłaków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bełchowie |
85
99-418 Bełchów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Dzierzgówku |
15
99-418 Dzierzgówek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Bednarach |
ul. Aleja Legionów Polskich 61
99-416 Bednary
Polska |
Szkoła Podstawowa w Nieborowie |
ul. Aleja Legionów Polskich 92
99-416 Nieborów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kalenicach |
119
99-420 Kalenice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Stachlewie |
76
99-418 Stachlew
Polska |
Szkoła Podstawowa w Gągolinie Południowym |
82
99-414 Gągolin Południowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Łyszkowicach |
ul. Księstwa Łowickiego 11
99-420 Łyszkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Domaniewicach |
ul. Główna 13/-
99-434 Domaniewice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Oszkowicach |
29
99-423 Oszkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach |
ul. Starowiejska 101
99-400 Zielkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Rp I.Mościckiego w Sobocie |
ul. Warszawska 22
99-423 Sobota
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Dąbkowicach |
50
99-400 Dąbkowice Dolne
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk Nad Bzurą 1939 Roku w Kocierzewie Południowym |
103
99-414 Kocierzew Południowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach |
1
99-413 Mastki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wygodzie |
2
99-400 Wygoda
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kiernozi |
ul. Sobocka 2b
99-412 Kiernozia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kiernozi |
ul. Ogrodowa 4B
99-412 Kiernozia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie |
20
99-413 Błędów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach |
ul. Parzew 20A
99-423 Bielawy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie |
43
99-400 Niedźwiada
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach |
126
99-418 Bobrowniki
Polska |
Pijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w Łowiczu |
ul. Pijarska 2
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła Ii Z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu |
ul. Młodzieżowa 15
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu |
ul. Powstańców 1863 r. 12h
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kard. Karola Wojtyły - Papieża Polaka w Łowiczu |
ul. Grunwaldzka 9
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łowiczu |
ul. Stanisława Stanisławskiego 31a
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Popowie |
ul. Poznańska 4
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Łowiczu |
ul. Adama Mickiewicza 1
99-400 Łowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu |
ul. Kaliska 12
99-400 Łowicz
Polska |