Szkoła Podstawowa im. Bł.Kard.Stefana Wyszyńskiego (Kobierne) |
ul. Trakt Dębski 39
05-311 Kobierne
Polska |
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Podcierniu |
182
05-319 Podciernie
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych ,, Możesz Więcej'' w Nowym Zglechowie |
27
05-332 Nowy Zglechów
Polska |
Szkoła Filialna w Dębem Małym Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie |
68
05-334 Dębe Małe
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie |
21
05-319 Wiciejów
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Pedagogicznych (Nowa Pogorzel) |
ul. Pałacowa 17
05-332 Nowa Pogorzel
Polska |
Szkoła Filialna w Chrościcach |
2A
05-310 Chrościce
Polska |
Zespół Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej Szkoła Podstawowa Specjalna (Ignaców) |
8
05-300 Ignaców
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Piotra Wysockiego w Dropiu |
31
05-307 Drop
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Marii Kownackiej w Mlęcinie |
51
05-307 Mlęcin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku |
ul. Szkolna 16
05-304 Pustelnik
Polska |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Ładzyniu |
ul. Szkolna 4
05-304 Ładzyń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Jakubowie |
ul. Szkolna 10
05-306 Jakubów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie |
ul. Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zespole Szkół w Latowiczu |
ul. Rynek 24
05-334 Latowicz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej Z/S w Cielechowiźnie |
1a
05-300 Cielechowizna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szmańskiego w Grzebowilku |
ul. Mazowiecka 37
05-332 Grzebowilk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim |
ul. Warszawska 78A
05-311 Dębe Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej (Brzóze) |
ul. Szkolna 20
05-300 Brzóze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie |
ul. Szkolna 11
05-334 Wielgolas
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kar. Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach |
ul. Południowa 20
05-300 Stojadła
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy |
ul. Latowicka 16
05-332 Siennica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Okuniewie |
ul. Szkolna 4
05-079 Okuniew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jeruzalu |
ul. Szkolna 8
05-317 Jeruzal
Polska |
Szkoła Podstawowa w Chobocie |
50
05-074 Chobot
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce |
ul. Mazowiecka 154
05-300 Stara Niedziałka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Halinowie |
ul. Okuniewska 115
05-074 Halinów
Polska |
Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Jakubowie |
30
05-306 Jędrzejów Nowy
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Żakowie |
48A
05-332 Żaków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Cygance |
ul. Szkolna 21
05-300 Cyganka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Cegłowie im. Bohaterskich Harcerzy Cegłowa |
ul. Poprzeczna 27
05-319 Cegłów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Mistowie |
ul. Szkolna 3
05-306 Mistów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Hallera w Mariance |
ul. Wspólna 70
05-300 Marianka
Polska |
Szkoła Podstawowa Im K Laszczki w Dobrem |
ul. Szkolna 3
05-307 Dobre
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Stanisławowie |
ul. Szkolna 4
05-304 Stanisławów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Wiśniewie |
45A
05-306 Wiśniew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu |
ul. Kołbielska 34
05-300 Zamienie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grodzisku im. Bohaterów Września 1939 R. |
ul. Mazowiecka 86
05-320 Grodzisk
Polska |
Szkoła Podstawowa w Cisiu |
ul. Mostowa 61
05-074 Cisie
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Starogrodzie |
9B
05-332 Starogród
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Mrozach w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Mrozach |
ul. Licealna 3
05-320 Mrozy
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zakładzie Poprawczym I w Schronisku Dla Nieletnich w Mrozach |
ul. Leśna 8
05-320 Mrozy
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta w Mrozach |
ul. Szkolna 2
05-320 Mrozy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach |
ul. Szkolna 3
05-311 Górki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen.Józefa Bema w Rudzie |
ul. Szkolna 7
05-311 Ruda
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. A.Tyszki w Janowie |
ul. Strażacka 18
05-300 Janów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła Ii w Mińsku Mazowieckim |
ul. Budowlana 2
05-300 Mińsk Mazowiecki
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim |
ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim |
ul. Siennicka 17
05-300 Mińsk Mazowiecki
Polska |
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Mińsku Mazowieckim |
ul. Tadeusza Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
Polska |