Szkoła Podstawowa im. Milołaja Kopernika w Czasławiu |
105
32-415 Czasław
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sieprawiu |
ul. Księdza Jana Przytockiego 10
32-447 Siepraw
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Iii Wielkiego w Zasani |
91
32-425 Zasań
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Trzebuni |
444
32-438 Trzebunia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce |
41
32-442 Krzywaczka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Harbutowicach |
179
32-440 Harbutowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biertowicach |
222
32-440 Biertowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Drogini im. Jana Dunin-Brzezińskiego |
20
32-400 Droginia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce |
14
32-444 Bęczarka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzączowicach |
186
32-410 Brzączowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łyczance |
ul. Dworska 1
32-447 Łyczanka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bogdanówce |
100
32-437 Bogdanówka
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Jana Kochanowskiego w Raciechowicach |
106
32-415 Raciechowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Osieczanach |
100
32-400 Osieczany
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach |
48A
32-410 Dziekanowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Stadnikach |
148
32-410 Stadniki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księcia Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bysinie |
284
32-400 Bysina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Glichowie |
29
32-412 Glichów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Kornatce |
105
32-410 Kornatka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Skomielnej Białej |
1
32-434 Skomielna Biała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Czechówce |
ul. Szkolna 72
32-406 Czechówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Borzęcie |
368
32-400 Borzęta
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kobielniku |
84
32-412 Kobielnik
Polska |
Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej im. Ojca Piotra Palucha |
267
32-437 Skomielna Czarna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Polance |
71
32-400 Polanka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Krzesławice) |
146
32-415 Krzesławice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Krzyszkowicach |
368
32-445 Krzyszkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Księdza Profesora Józefa Tischnera w Trzemeśni |
250
32-425 Trzemeśnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła Ii w Lubniu |
885
32-433 Lubień
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie |
171
32-433 Tenczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Głogoczowie |
297
32-444 Głogoczów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Gruszowie im. Komisji Edukacji Narodowej |
150
32-414 Gruszów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła Ii w Dobczycach |
ul. Szkolna 43
32-410 Dobczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zegartowicach |
114
32-413 Zegartowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zakliczynie |
ul. Podgórska 123
32-406 Zakliczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Jaworniku |
293
32-400 Jawornik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Pcimiu |
599
32-432 Pcim
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dobczycach |
ul. Parkowa 4
32-410 Dobczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Pcimiu |
598
32-432 Pcim
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Józefa w Węglówce |
203
32-412 Węglówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Krzeczowie |
174
32-433 Krzeczów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dwór "Zwyciąż" w Lipniku |
485
32-412 Lipnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Curie - Skłodowskiej w Stróży |
1
32-431 Stróża
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Stróży |
168
32-431 Stróża
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Marusarza w Tokarni |
709
32-436 Tokarnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Wiśniowej |
323a
32-412 Wiśniowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów w Lipniku |
14
32-412 Lipnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni |
379
32-436 Tokarnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Krzczonowie |
82
32-435 Krzczonów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Banachiewicza w Porębie |
16
32-425 Poręba
Polska |