Filia Szkoła Podstawowa w Dargomyślu |
102
74-404 Dargomyśl
Polska |
Zespół Placówek Oświatowych im. Ks. Andrzeja Przybyły Sdb-Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Barnówko) |
38
74-311 Barnówko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kierzkowie |
69
74-300 Kierzków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Nowogródku Pomorskim |
ul. Szkolna 4
74-304 Nowogródek Pomorski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława St. Reymonta w Cychrach |
ul. Jana Pawła II 85
74-404 Cychry
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Różańsku |
87
74-311 Różańsko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach |
1a
74-300 Golenice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Boleszkowicach im. Bolesława Chrobrego |
pl. Bolesława Chrobrego 3
74-407 Boleszkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Hansa Christiana Andersena w Karsku |
ul. Gorzowska 9
74-305 Karsko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nawrocku |
11
74-300 Nawrocko
Polska |
Szkoła Podstwowa Specjalna nr 2 w Smolnicy |
51
74-400 Smolnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Mostkowie |
37d
74-322 Mostkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sarbinowie |
80
74-404 Sarbinowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Młodych Talentów w Smolnicy |
20
74-400 Smolnica
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych w Barlinku |
ul. św. Bonifacego 36
74-320 Barlinek
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Radosna" w Barlinku |
ul. Szosowa 3
74-320 Barlinek
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Myśliborzu |
ul. Armii Polskiej 13
74-300 Myślibórz
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna Przy Specjalym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Tpd w Myśliborzu |
ul. Witolda Pileckiego 27
74-300 Myślibórz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Barlinku |
ul. Kombatantów 3
74-320 Barlinek
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Myśliborzu |
ul. Józefa Piłsudskiego 18
74-300 Myślibórz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi w Myśliborzu |
ul. Lipowa 18/a
74-300 Myślibórz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Barlinku |
ul. Jeziorna 12
74-320 Barlinek
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Dębnie |
ul. Jana Pawła II 1
74-400 Dębno
Polska |
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie |
ul. Jana Baczewskiego 20
74-400 Dębno
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Dębnie |
ul. Adama Mickiewicza 33
74-400 Dębno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego w Dębnie |
ul. Juliusza Słowackiego 21
74-400 Dębno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie |
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10
74-400 Dębno
Polska |