Szkoła Podstawowa im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach - Szkoła Filialna w Dębowie |
ul. Bohaterów 9
89-110 Dębowo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Trzeciewnicy im. Powstańców Wielkopolskich |
ul. Powstańców Wielkopolskich 25
89-100 Trzeciewnica
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Żakus" w Anielinach |
30
89-110 Anieliny
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia ''Kmkkos" w Kosowie |
22
89-115 Kosowo
Polska |
Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie - Szkoła Podstawowa Specjalna |
56
89-100 Karnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Turze |
ul. Bydgoska 28
89-200 Tur
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu |
7
89-110 Samostrzel
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie |
ul. Szkolna 7
89-200 Królikowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Miłośników Przyrody w Laskownicy |
16
89-240 Laskownica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie |
14
89-240 Rozstrzębowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody w Występie |
ul. Wiejska 1
89-100 Występ
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach |
ul. Mickiewicza 1
89-110 Sadki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu |
9
89-114 Witosław
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Palmierowie |
7A
89-240 Palmierowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionej Marii Karłowskiej w Dobieszewie |
22
89-240 Dobieszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
ul. Strażacka 20
89-200 Rynarzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Paterku |
ul. Kcyńska 6a
89-100 Paterek
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mycielewie |
6
89-240 Mycielewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie |
34
89-240 Dziewierzewo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mini Akademia w Mroczy |
ul. Postępu 1
89-115 Mrocza
Polska |
Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych (Potulice) |
al. Parkowa 1
89-120 Potulice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Kołaczkowie |
ul. Szkolna 6
89-200 Kołaczkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Kowalewie |
ul. Szkolna 5
89-200 Kowalewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Potulicach |
ul. Szkolna 4
89-120 Potulice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy |
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 4
89-115 Mrocza
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olszewce im. Józefa Blechacza |
22
89-100 Olszewka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle nad Notecią |
os. Władysława Łokietka 15
89-100 Nakło nad Notecią
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Konstytucji 3 Maja w Nakle nad Notecią |
ul. Mrotecka 1A
89-100 Nakło nad Notecią
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle Nad Notecią |
ul. Bydgoska 24
89-100 Nakło nad Notecią
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kpt. Wiktora Rossy w Ślesinie |
ul. Dworcowa 9
89-121 Ślesin
Polska |
Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie - Szkoła Podstawowa Specjalna Imienia Księdza Prałata Jana Kątnego |
ul. Jana Kochanowskiego 1
89-200 Szubin
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakładzie Poprawczym-Młodzieżowym Ośrodku Adaptacji Społecznej w Szubinie |
ul. Kcyńska 36
89-200 Szubin
Polska |
Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Kcyni - Szkoła Podstawowa Specjalna |
rynek Rynek 32
89-240 Kcynia
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakładzie Poprawczym w Kcyni |
ul. Jana Kantego 1
89-240 Kcynia
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
ul. gen. Kazimierza Grudzielskiego 21
89-200 Szubin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni |
ul. Wyrzyska 12
89-240 Kcynia
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
ul. Tysiąclecia 1
89-200 Szubin
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mini Akademia w Kcyni |
ul. Libelta 15
89-240 Kcynia
Polska |