Szkoła Podstawowa w Radzowicach |
54
56-504 Radzowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Zbytowej |
59a
56-420 Zbytowa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wabienicach |
92
56-420 Wabienice
Polska |
Szkoła Podstawowa Im I Dywizji Wojska Polskiego im. Tadeusza Kościuszki w Bierutowie |
ul. Zygmunta Krasińskiego 3
56-420 Bierutów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim |
139a
56-416 Grabowno Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Goszczu |
ul. Szkolna 1
56-416 Goszcz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła 2 w Twardogórze |
ul. Stefana Batorego 5
56-416 Twardogóra
Polska |
Szkoła Podstawowa w Działoszy |
62
56-500 Działosza
Polska |
Szkoła Podstwowa we Wszechświętem |
16B
56-400 Wszechświęte
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej |
3
56-400 Ligota Polska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach |
24
56-400 Sokołowice
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Unicef w Ligocie Małej |
15
56-400 Ligota Mała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Smolnej |
70
56-400 Smolna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Dziadowej Kłodzie |
ul. Słoneczna 5
56-504 Dziadowa Kłoda
Polska |
Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej |
64
56-500 Stradomia Wierzchnia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Drołtowicach |
12
56-500 Drołtowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu |
ul. Wrocławska 6-6A
56-513 Międzybórz
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bukowinie Sycowskiej |
20
56-513 Bukowina Sycowska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Miłowicach |
27
56-504 Miłowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu |
9A
56-410 Dobrzeń
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła Ii w Sycowie |
ul. Kościelna 3
56-500 Syców
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej - Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci Z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stopniu Lekkim |
ul. Stawowa 23
56-410 Dobroszyce
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej - Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci Z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stopniu Umiarkowanym I Znacznym |
ul. Stawowa 23
56-410 Dobroszyce
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Iii Tysiąclecia w Sycowie |
ul. Jana Matejki 5
56-500 Syców
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie |
ul. Adama Mickiewicza 5
56-500 Syców
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach |
ul. Parkowa 5
56-410 Dobroszyce
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników I Odkrywców Polskich w Oleśnicy |
ul. Jana Kochanowskiego 8
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy |
ul. Armii Krajowej 47
56-400 Oleśnica
Polska |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Apostoła I Ewangelisty w Oleśnicy |
ul. Północna 16
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy |
ul. Wiejska 35
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof. Romana Podoskiego w Oleśnicy |
ul. Ignacego Paderewskiego 2
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy |
ul. św. Jadwigi 1a
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Oleśnicy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Sybiraków w Oleśnicy |
ul. Wojska Polskiego 8
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy |
ul. gen. Franciszka Kleeberga 4
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy |
ul. Wileńska 32A
56-400 Oleśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła Ii w Oleśnicy |
ul. 11 Listopada 10
56-400 Oleśnica
Polska |