Szkoła Podstawowa im. Jana Iii Sobieskiego w Poświętnem Ul. Szkolna 2a Z Filia w Brudzewicach |
59
26-315 Brudzewice-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dębie |
80
26-315 Dęba
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach |
38A
26-332 Szadkowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Prymusowej Woli |
6
26-332 Prymusowa Wola
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wygnanowie |
57
26-300 Wygnanów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mniszkowie |
ul. Piotrkowska 72
26-341 Mniszków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dzielnej |
64A
26-300 Dzielna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Woli Załężnej |
75
26-300 Wola Załężna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Płk. W. Kucharskiego "Wichra" w Błogiem Rządowym |
39
26-341 Błogie Rządowe
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bukowcu Nad Pilicą |
34
26-341 Bukowiec nad Pilicą
Polska |
Szkoła Podstawowa w Skroninie im. Św. Jana Pawła Ii |
156
26-307 Skronina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Miedznej Drewnianej |
259
26-307 Miedzna Drewniana
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białaczowie |
ul. Szkolna 36
26-307 Białaczów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy |
ul. Szkolna 18
26-340 Drzewica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Klewie |
38
26-330 Klew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Ak "Doliniacy" w Libiszowie |
64
26-300 Libiszów
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie |
62
26-332 Zachorzów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Domasznie |
31
26-340 Domaszno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Modrzewiu Z Siedzibą w Ziębowie |
14
26-300 Ziębów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kraśnicy |
57
26-300 Kraśnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych |
169
26-340 Radzice Duże
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Bielowicach |
56
26-300 Bielowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej "Błysk" w Paradyżu |
ul. Przedborska 29
26-333 Paradyż
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie |
34
26-332 Kozenin
Polska |
Szkoła Podstawowa w Brzustowcu |
152
26-340 Brzustowiec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Wójcinie |
16
26-333 Wójcin A
Polska |
Szkoła Podstawowa w Januszewicach |
67
26-300 Januszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim |
74
26-300 Bukowiec Opoczyński
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Juliana Bartoszewicza w Żarnowie |
ul. Przedborska 10
26-330 Żarnów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ogonowicach im. Armii Krajowej |
207A
26-300 Ogonowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sokołowie |
38
26-333 Grzymałów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Mroczkowie Gościnnym |
50
26-300 Mroczków Gościnny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kruszewcu |
7
26-300 Kruszewiec
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie |
24
26-332 Celestynów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Iii Sobieskiego w Poświętnem |
ul. Szkolna 2A
26-315 Poświętne
Polska |
Szkoła Podstawowa w Idzikowicach |
30b
26-340 Idzikowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy I Henryka Ossowskich w Kunicach |
62a
26-332 Kunice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Małachowskiego w Petrykozach |
1
26-307 Petrykozy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sielcu |
40
26-300 Sielec
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie |
ul. Partyzantów 1a
26-300 Opoczno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie |
ul. Inowłodzka 3
26-300 Opoczno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego |
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
26-300 Opoczno
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Opocznie |
ul. Piotrkowska 61
26-300 Opoczno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Opocznie im. Henryka Sienkiewicza |
ul. Armii Krajowej 1
26-300 Opoczno
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu |
64
26-332 Kamień
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Sławnie |
ul. Szkolna 10
26-332 Sławno
Polska |