Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Stębarku |
56
14-107 Stębark
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Durągu |
14
14-106 Durąg
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Idzbarku |
ul. Niepodległości 1
14-100 Idzbark
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Kwinto w Żabim Rogu Szkoła Filialna w Bramce |
75
14-300 Bramka
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałem Przedszkolnym w Wielkim Dworze |
9/1
14-330 Wielki Dwór
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi w Bogaczewie |
83
14-300 Bogaczewo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi w Kalniku |
69
14-300 Kalnik
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Pawła Ii w Miłakowie Filia - Szkoła Podstawowa w Boguchwałach 14-310 Miłakowo |
47
14-310 Boguchwały
Polska |
Szkoła Podstawowa w Szyldaku |
ul. Szkolna 12
14-106 Szyldak
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zwierzewie |
36
14-100 Zwierzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brzydowie |
27
14-100 Brzydowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie |
16
14-100 Lipowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Karola Sembrzyckiego w Pietrzwałdzie |
94
14-100 Pietrzwałd
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie |
17
14-107 Frygnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gierzwałdzie |
35
14-107 Gierzwałd
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka (Bynowo) |
7
14-140 Bynowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Kwintowej w Szymonowie |
15
14-330 Szymonowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Szymanowie |
2
14-300 Szymanowo
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Elgnowie |
6
14-120 Elgnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Małdytach |
ul. Kopernika 13C
14-330 Małdyty
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Marwałdzie |
31
14-120 Marwałd
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jarosława Iwaszkiewicza w Dąbrównie |
ul. Ostródzka 12
14-120 Dąbrówno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Kwinto w Żabim Rogu |
115A
14-300 Żabi Róg
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (Liwa) |
ul. Długa 30
14-140 Liwa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łukcie Imienia Żołnierzy Niezłomnych Wchodząca w Skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukcie |
ul. Warszawska 17
14-105 Łukta
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Tyrowie |
41
14-100 Tyrowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Samborowie |
ul. Szkolna 8
14-100 Samborowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie |
48B
14-300 Łączno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Heleny Ponieważ w Słoneczniku |
117
14-300 Słonecznik
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Dp im. Tadeusza Kościuszki w Miłomłynie |
ul. Pasłęcka 15
14-140 Miłomłyn
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jurkach Z Oddziałem Przedszkolnym |
53
14-300 Jurki
Polska |
Szkoła Filialna w Mostkowie Przyporządkowana Organizacyjnie Szkole Podstawowej w Łukcie im. Żołnierzy Niezłomnych Wchodząca w Skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łukcie |
25
14-105 Mostkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Szczepankowie |
31
14-107 Szczepankowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Mielnie |
21
14-107 Mielno
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Miłakowie |
ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. Jana Pawła Ii w Miłakowie |
ul. Olsztyńska 9a
14-310 Miłakowo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Dylewo) |
6
14-107 Dylewo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Morągu |
ul. Mickiewicza 25
14-300 Morąg
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Morągu |
ul. Zygmunta Wróblewskiego 17
14-300 Morąg
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Morągu |
ul. Żeromskiego 26
14-300 Morąg
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Morągu |
ul. Kajki 2
14-300 Morąg
Polska |
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Ostródzie |
ul. św. Dominika Savio 1
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa w Ostródzie |
ul. Adama Mickiewicza 32
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła Ii w Ostródzie |
ul. Rycerska 5
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Ostródzie |
os. Osiedle Młodych 8
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gustawa Gizewiusza w Ostródzie |
ul. Olsztyńska 7
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie |
ul. Seweryna Pieniężnego 30A
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie |
ul. Plebiscytowa 50
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie |
ul. Tadeusza Kościuszki 14
14-100 Ostróda
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Ostródzie |
ul. Grunwaldzka 14
14-100 Ostróda
Polska |