Szkoła Podstawowa im. Kostka Jagiełły w Zasolu |
ul. Kostka Jagiełły 8
32-626 Zasole
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi w Palczowicach |
ul. Świętojańska 11
32-640 Palczowice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Rudzkiego Stowarzyszenia Kulturalno - Oświatowego w Rudzach |
ul. Dworska 10
32-640 Rudze
Polska |
Szkoła Podstawowa w Malcu |
ul. Świętojańska 1
32-651 Malec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bulowicach |
ul. Bielska 59
32-652 Bulowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Maksymiliana Marii Kolbe w Harmężach |
ul. Borowskiego 30
32-600 Harmęże
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Suskiego we Włosienicy |
ul. Józefa Suskiego 53
32-642 Włosienica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej |
ul. Długa 14
32-607 Polanka Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Adama Stefana Sapiehy w Bobrku |
ul. Nadwiślańska 9
32-661 Bobrek
Polska |
Szkoła Podstawowa Im E. Szelburg-Zarembiny (Skidziń) |
ul. Oświęcimska 39
32-625 Skidziń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gorzowie |
ul. Szkolna 3
32-660 Gorzów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Przecieszynie |
ul. Wyzwolenia 54a
32-625 Przecieszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Graboszycach |
ul. Wadowicka 145
32-640 Graboszyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu |
ul. Zatorska 37
32-640 Podolsze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Zatorze |
ul. Kongresowa 11
32-640 Zator
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jawiszowicach im. K. I. Gałczyńskiego |
ul. Kusocińskiego 1
32-626 Jawiszowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu |
ul. Jezioro 2
32-600 Zaborze
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Głębowicach im. Jana Pawła Ii Szkoła Podstawowa |
ul. Oświęcimska 22
32-608 Głębowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łękach |
ul. Akacjowa 28
32-651 Łęki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Obary w Witkowicach |
ul. Beskidzka 98
32-650 Witkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Rajsku |
ul. Edukacyjna 11
32-600 Rajsko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej |
ul. Wadowicka 85
32-600 Poręba Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu |
al. Ogrodowa 2
32-615 Grojec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Pomnik Dzieci-Więźniów Kl Auschwitz-Birkenau w Brzezince |
ul. Szkolna 19
32-600 Brzezinka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach |
ul. Mickiewicza 3
32-620 Brzeszcze
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła Ii w Przeciszowie |
ul. Podlesie 92
32-641 Przeciszów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich w Chełmku |
ul. Marszałka Piłsudskiego 1
32-660 Chełmek
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Chełmku |
ul. Bolesława Chrobrego 9
32-660 Chełmek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach |
ul. Edukacyjna 3
32-640 Smolice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej |
ul. Zdrojowa 9
32-640 Laskowa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeciszowie |
ul. Szkolna 93
32-641 Przeciszów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Z Oddziałami Integracyjnymi Imienia Stanisława Staszica w Brzeszczach |
ul. Szkolna 6
32-620 Brzeszcze
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Kętach |
ul. Żwirki i Wigury 27
32-650 Kęty
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Kantego w Kętach |
ul. Jana III Sobieskiego 6
32-650 Kęty
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach |
ul. Stanisława Wyspiańskiego 1
32-650 Kęty
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Kętach |
ul. Szkolna 3
32-650 Kęty
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grodzisku |
100
32-640 Grodzisko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach |
ul. Różana 23
32-600 Babice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Piotrowicach |
ul. Andrychowska 222
32-641 Piotrowice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Osieku |
ul. Główna 450
32-608 Osiek
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Osieku |
ul. Główna 123
32-608 Osiek
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Świętego Józefa w Oświęcimiu |
ul. Jana Kilińskiego 15
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zofii Kossak w Oświęcimiu |
ul. Wyzwolenia 3
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu |
ul. Karola Olszewskiego 2A
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu |
ul. Ignacego Krasickiego 16
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa Sportowa Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oświęcimiu |
ul. Aleja Juliusza Słowackiego 41
32-602 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Oświęcimiu |
ul. Obozowa 40
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Sportowymi nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu |
ul. Aleja Juliusza Słowackiego 2A
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu |
ul. Eugeniusza Kalicińskiego 5
32-600 Oświęcim
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Oświęcimiu |
ul. Królowej Jadwigi 12
32-600 Oświęcim
Polska |