Szkoła Podstawowa Specjalna "Odzyskać Radość" (Kraszewo-Czubaki) |
23b
09-140 Kraszewo-Czubaki
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Nowym Radzikowie |
36
09-150 Nowe Radzikowo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa International Elementary School (Karolinowo) |
34
09-142 Karolinowo
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Żywioły" (Szerominek) |
ul. Południowa 1E
09-100 Szerominek
Polska |
Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście |
ul. Ciechanowska 15
09-120 Nowe Miasto
Polska |
Szkoła Podstawowa w Krysku |
47
09-152 Krysk
Polska |
Szkoła Podstawowa w Królewie |
58
09-131 Królewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Z.Padlewskiego (Radzyminek) |
17
09-152 Radzyminek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Nowych Kucicach |
46
09-164 Nowe Kucice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Goławinie |
49C
09-150 Goławin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Chociszewie |
47
09-150 Chociszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie |
ul. Jana Pawła II 12
09-100 Siedlin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Piotra Sękowskiego w Nacpolsku |
ul. Szkolna 18
09-162 Nacpolsk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Dzierzążni |
57
09-164 Dzierzążnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach |
5
09-140 Koziebrody
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Kroczewie |
ul. Warszawska 57
09-142 Kroczewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św.Stanisława Kostki w Starym Gralewie |
13
09-166 Stare Gralewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Sochocinie |
ul. Szkolna 17
09-110 Sochocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Uniecku |
80
09-140 Unieck
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku Nad Wisłą |
ul. Warszawska 1
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Chojnackiego w Krajkowie |
8
09-140 Krajkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Naruszewie |
17
09-152 Naruszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brodeckiego w Polesiu |
9
09-130 Polesie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego w Sarbiewie. |
17
09-130 Sarbiewo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mystkowie |
53
09-130 Mystkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Baboszewie |
ul. Jana i Antoniego Brodeckich 6
09-130 Baboszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Jońcu |
50
09-131 Joniec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Stróżewie |
50
09-142 Stróżewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych 1863 R. w Smardzewie |
85
09-110 Smardzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu |
ul. Kilińskiego 62B
09-140 Raciąż
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zaborowie |
77
09-162 Zaborowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Nad Wkrą w Jońcu |
69
09-131 Joniec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kołozębiu im. Św. Jana Pawła Ii |
31
09-110 Kołoząb
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lisewie |
48
09-100 Lisewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Grodźcu |
11A
09-151 Grodziec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kamienicy |
44a
09-142 Kamienica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła Ii w Płońsku |
ul. ks. Romualda Jaworskiego 25
09-100 Płońsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku |
ul. Wolności 4
09-100 Płońsk
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna "Na Dobry Początek" w Płońsku |
ul. ks. Romualda Jaworskiego 2
09-100 Płońsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku |
ul. Stanisława Wyspiańskiego 4
09-100 Płońsk
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Płońsku |
ul. Młodzieżowa 11A
09-100 Płońsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku im. Jana Walerego Jędrzejewicza |
ul. Szkolna 30
09-100 Płońsk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Szczytnie |
3
09-142 Szczytno
Polska |