Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Plewiskach |
ul. prof. Wacława Strażewicza 1
62-064 Plewiska
Polska |
Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum (Tulce) |
ul. Kalinowa 13
63-004 Tulce
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandra Doby w Zalasewie |
ul. Jana Heweliusza 26
62-020 Zalasewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Kamionkach |
ul. Mieczewska 36
62-023 Kamionki
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina (Skórzewo) |
ul. Poznańska 70
60-185 Skórzewo
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Stęszewie |
ul. Wojska Polskiego 18
62-060 Stęszew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy |
ul. Poznańska 50
62-006 Kobylnica
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Biedrusku |
ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 35
62-003 Biedrusko
Polska |
Szkoła Podstawowa w Stęszewie |
ul. Poznańska 25
62-060 Stęszew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego w Kórniku |
ul. Dworcowa 11
62-035 Kórnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili Z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku |
ul. Armii Krajowej 11
62-035 Kórnik
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tulcach |
ul. Poznańska 1
63-004 Tulce
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Owińskach |
pl. Przemysława 9
62-005 Owińska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku |
ul. Dopiewska 5
62-080 Lusówko
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goslinie |
ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 Murowana Goślina
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wlkp. w Biedruski |
ul. Wojskowa 5
62-003 Biedrusko
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Tarnowie Podgórnym |
ul. Szkolna 5
62-080 Tarnowo Podgórne
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie |
ul. Mściszewska 10/-
62-095 Murowana Goślina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wirach |
ul. Zespołowa 23
62-051 Wiry
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Owińskach |
ul. Poprzeczna 10
62-005 Owińska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Dr Lecha Siudy w Szewcach |
ul. Bukowska 151
64-320 Szewce
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa I Jana Działyńskich w Plewiskach |
ul. Szkolna 64
62-064 Plewiska
Polska |
Szkoła Podstawowa Collegium Artes w Puszczykowie |
ul. Poznańska 47
62-040 Puszczykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy w Kostrzynie |
ul. Powstańców Wlkp. 28a
62-025 Kostrzyn
Polska |
Szkoła Podstawowa Montessori w Pobiedziskach |
ul. Tysiąclecia 2
62-010 Pobiedziska
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Puszczykowie |
ul. Wysoka 1
62-040 Puszczykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie |
ul. Jana Kasprowicza 1
62-040 Puszczykowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie |
ul. Szkolna 1
62-050 Mosina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie |
ul. Sowiniecka 75
62-050 Mosina
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku |
ul. Gajowa 22
62-010 Pobiedziska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Brzeźnie |
ul. Długa 5
62-025 Brzeźno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego w Kostrzynie |
ul. Piasta 1
62-025 Kostrzyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Koziegłowach |
ul. Poznańska 17
62-028 Koziegłowy
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 im. Janusza Korczaka w Mosinie |
ul. Kościelna 2
62-050 Mosina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy |
ul. Szkolna 3c
62-090 Rokietnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach |
ul. Kostrzyńska 23
62-010 Pobiedziska
Polska |
World Primary School Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suchym Lesie |
ul. Obornicka 124
62-002 Suchy Las
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa "Harmonia" w Suchym Lesie |
ul. Akacjowa 3
62-002 Suchy Las
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie |
ul. Wypoczynkowa 93
62-081 Baranowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła Ii w Suchym Lesie |
ul. Poziomkowa 11
62-002 Suchy Las
Polska |
"Akademia Pitagorasa" Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie |
ul. Platynowa 1
62-081 Baranowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie |
ul. Szkolna 15
62-002 Suchy Las
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda Hr. Raczyńskiego w Komornikach |
ul. Pocztowa 30
62-052 Komorniki
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach |
ul. Staszica 25
62-052 Komorniki
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji Ekos w Swarzędzu |
ul. Stanisława Kwaśniewskiego 2
62-020 Swarzędz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu |
ul. Polna 21
62-020 Swarzędz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów w Swarzędzu |
os. Czwartaków 1
62-020 Swarzędz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Prof.Adama Wodziczki w Swarzędzu |
os. Macieja Mielżyńskiego 3a
62-020 Swarzędz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu |
os. Kościuszkowców 4
62-020 Swarzędz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu |
ul. Zamkowa 20
62-020 Swarzędz
Polska |