Szkoła Filialna im. Tadeusza Kościuszki w Ubieszynie Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Tryńczy |
65
37-204 Ubieszyn
Polska |
Szkoła Filialna w Cieplicach Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła Ii w Adamówce |
41
37-534 Cieplice
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Hadlach Szklarskich |
346
37-232 Hadle Szklarskie
Polska |
Szkoła Filialna im. Orła Białego w Pełnatyczach |
16
37-205 Pełnatycze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim |
197
37-534 Majdan Sieniawski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Adamówce |
26
37-534 Adamówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Jaworniku Polskim |
209
37-232 Jawornik Polski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Sieteszy |
329
37-206 Sietesz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Łopuszce Wielkiej |
488
37-220 Łopuszka Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Rączynie |
146
37-223 Rączyna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach |
158 B
37-224 Pantalowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. "Jana I Marii Jędrzejowskich" w Siedleczce |
179
37-225 Siedleczka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. "Poległych w Strajku w Krzeczowicach w 1936" w Krzeczowicach |
56A
37-220 Krzeczowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana Iii Sobieskiego w Kańczudze |
ul. Szkolna 5
37-220 Kańczuga
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Czerwonej Woli Czerwona Wola 39 37-530 Sieniawa |
39
37-530 Czerwona Wola
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prof. Kazimierza Sucheckiego Wylewa 1 37-530 Sieniawa (Wylewa) |
1
37-530 Wylewa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie |
227
37-205 Siennów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jagielle |
275
37-203 Jagiełła
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach |
82
37-200 Żurawiczki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Świętoniowej |
100
37-200 Świętoniowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce |
210
37-200 Maćkówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki (Dębów) |
47
37-200 Dębów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Białobokach |
160
37-207 Białoboki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Kojdra w Grzęsce |
503
37-200 Grzęska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jana Balickiego w Ujeznej |
227
37-200 Ujezna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Tryńczy |
129
37-204 Tryńcza
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Z Asyżu w Rozborzu |
568
37-200 Rozbórz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Mirocinie |
384
37-200 Mirocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Antoniego Chruściela Ps. "Monter" w Gniewczynie Łańcuckiej |
608
37-203 Gniewczyna Łańcucka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Studzianie |
338
37-200 Studzian
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Antoniego Z Padwy w Urzejowicach |
542
37-200 Urzejowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego (Manasterz) |
575
37-230 Manasterz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Chałupkach |
109
37-200 Chałupki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Solarza w Gaci |
116
37-207 Gać
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Nowosielcach |
561
37-200 Nowosielce
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 Im Józefa Piłsudskiego w Przeworsku |
ul. Gorliczyńska 148
37-200 Przeworsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Im Jana Pawła Ii w Przeworsku |
ul. Marii Konopnickiej 5
37-200 Przeworsk
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Im Hugona Kołłątaja w Przeworsku |
ul. Lwowska 11
37-200 Przeworsk
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sieniawie im. Tadeusza Kościuszki Ul. Rynek 4 37-530 Sieniawa |
ul. Rynek 4
37-530 Sieniawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rudce im. Ignacego Krasickiego Rudka 79 37-530 Sieniawa |
79
37-530 Rudka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła Ii w Gorzycach |
284
37-204 Gorzyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Zarzeczu |
ul. Świętego Jana Pawła II 7
37-205 Zarzecze
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ostrowie |
5a
37-207 Ostrów
Polska |