Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Gostchorzy |
53B
08-112 Gostchorz
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Wojnowie |
11
08-140 Wojnów
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gołąbku |
ul. Szkolna 26
08-114 Gołąbek
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Bartkowie |
19
08-108 Nowy Bartków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w Kotuniu |
ul. Szkolna 2
08-130 Kotuń
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach-Kosnach |
38
08-111 Izdebki-Kosny
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ługach Wielkich |
39
08-106 Ługi Wielkie
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Borkach-Wyrkach |
17
08-106 Borki-Wyrki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Januarego Suchodolskiego (Bojmie) |
ul. Południowa 6
08-130 Bojmie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Żeliszew Podkościelny) |
13
08-130 Żeliszew Podkościelny
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Stoku Lackim |
ul. Pałacowa 1
08-110 Stok Lacki-Folwark
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Olszycu Szlacheckim |
25
08-113 Olszyc Szlachecki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach Kolonii |
18
08-113 Domanice-Kolonia
Polska |
Zespół Szkół w Łysowie Szkoła Podstawowa w Łysowie |
89
08-109 Łysów
Polska |
Zespół Szkół w Przesmykach Szkoła Podstawowa w Przesmykach |
ul. Narutowicza 18
08-109 Przesmyki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grali Dąbrowiźnie Im Kawalerów Orderu Uśmiechu |
65
08-114 Grala-Dąbrowizna
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Ks Kan Kazimierza Dymitrowicza w Radzikowie Wielkim |
ul. Szkolna 5
08-140 Radzików Wielki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Zbuczynie |
ul. Jana Pawła II 3
08-106 Zbuczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach |
24
08-106 Borki-Kosy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany |
ul. Bohdana Arcta 4
08-114 Dąbrówka-Stany
Polska |
Szkoła Podstawowa w Skórcu |
ul. Siedlecka 1
08-114 Skórzec
Polska |
Szkoła Podstawowa (Hołubla) |
ul. Unitów Podlaskich 35
08-107 Hołubla
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Władysława Łokietka w Wodyniach |
ul. Siedlecka 7
08-117 Wodynie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Dwernickiego (Ruda Wolińska) |
44
08-117 Ruda Wolińska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. W. Lewandowskiego (Seroczyn) |
ul. Siedlecka 11
08-116 Seroczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach |
44
08-106 Cielemęc
Polska |
Zespół Oświatowy w Żelkowie-Kolonii Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza |
ul. Siedlecka 202
08-110 Żelków-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa |
23
08-111 Krzesk-Królowa Niwa
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa (Niwiski) |
ul. Rynek 21
08-124 Niwiski
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokobodach |
ul. Wiatraczna 14
08-124 Mokobody
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Śmiarach |
68
08-112 Śmiary
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Radomyśli |
46
08-112 Radomyśl
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krynicy |
33
08-125 Krynica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krześlinie |
67
08-125 Krześlin
Polska |
Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach Szkoła Podstawowa im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego |
ul. Siedlecka 113
08-103 Nowe Iganie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dziewulach |
ul. Kościelna 10
08-106 Dziewule
Polska |
Zespół Oświatowy im. Jana Pawła Ii w Stoku Lackim Szkoła Podstawowa |
ul. Siedlecka 135
08-110 Stok Lacki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Suchożebrach |
ul. Siedlecka 6
08-125 Suchożebry
Polska |
Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Białkach Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Ii Armii Wojska Polskieg |
ul. Diamentowa 1
08-110 Białki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Plk Leopolda Lisa-Kuli w Pruszynie |
ul. Dolina Liwca 46
08-110 Pruszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Waleriana Łukasińskiego w Mordach |
ul. Kilińskiego 13
08-140 Mordy
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Korczewie |
ul. Szkolna 4
08-108 Korczew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Golicach |
ul. Szkolna 2
08-110 Golice
Polska |
Zespół Oświatowo-Wychowawczy w Strzale Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej |
ul. Sokołowska 1
08-110 Chodów
Polska |
Zespół Oświatowy w Wiśniewie Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Wiśniewie |
ul. Tadeusza Kościuszki 54
08-112 Wiśniew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Paprotni |
ul. Jana Pawła II 5
08-107 Paprotnia
Polska |