Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Przytocku |
17
77-230 Przytocko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębnicy Kaszubskiej |
ul. Jana III Sobieskiego 3
76-248 Dębnica Kaszubska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie |
ul. Szeroka 16
76-230 Potęgowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie |
22
76-242 Łupawa
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie - Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żelkowie |
26
76-220 Żelkowo
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Niepoględziu |
ul. Puttkamerów 2
76-248 Niepoględzie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Sycewicach |
ul. Szkolna 1
76-251 Sycewice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Redzikowie |
16a
76-200 Redzikowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Skórowie im. Lucjana Kowalskiego |
13a
76-230 Skórowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Książąt Pomorskich w Słonowicach |
4
76-251 Słonowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Warcinie im. Ks. Prałata Alfreda Osipowicza |
ul. Klonowa 7
77-230 Warcino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janiny I Cyryla Zalewskich w Biesowicach |
38
77-230 Biesowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Barcinie |
59
77-230 Barcino
Polska |
Szkoła Podstawowa w Korzybiu |
ul. Dworcowa 6
77-230 Korzybie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Stowięcinie |
37
76-220 Stowięcino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ppor. Tadeusza Bielaka w Kępicach |
ul. Szkolna 1
77-230 Kępice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie |
ul. Grodzka 89
76-200 Bierkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Kwakowie |
ul. Słupska 5
76-251 Kwakowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach |
ul. Szkolna 3
76-200 Jezierzyce
Polska |
Szkoła Podstawowa w Smołdzinie |
ul. Bohaterów Warszawy 48
76-214 Smołdzino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie |
ul. Szkolna 1
76-251 Kończewo
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Główczycach |
ul. Na Wzgórzu 16
76-220 Główczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zaleskich |
28
76-270 Zaleskie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Charnowie |
55
76-270 Charnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Objeździe |
95
76-270 Objazda
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie |
ul. Główna 47
76-200 Głobino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu |
ul. Słupska 33
76-200 Wrzeście
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Motarzynie |
ul. Słoneczna 12
76-248 Motarzyno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy (Zagórzyca) |
20
76-231 Zagórzyca
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy (Damno) |
42
76-231 Damno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku |
ul. Błękitna 17
76-200 Włynkówko
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marynarza Polskiego w Damnicy - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 |
ul. Janusza Korczaka 1
76-231 Damnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy |
ul. Główna 63
76-251 Kobylnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Pobłociu |
31
76-220 Pobłocie
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Damnicy |
ul. Marii Konopnickiej 1
76-231 Damnica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Siemianicach |
ul. Słupska 42
76-200 Siemianice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Gogolewie |
40
76-248 Gogolewo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Generała Mariusza Zaruskiego w Ustce |
ul. Walerego Wróblewskiego 7
76-270 Ustka
Polska |
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ustce - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ustce |
ul. Walerego Wróblewskiego 5
76-270 Ustka
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce |
ul. Darłowska 3B
76-270 Ustka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kmdra Bolesława Romanowskiego w Ustce |
ul. Jagiellońska 1
76-270 Ustka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kapitana Leonida Teligi w Ustce |
ul. Darłowska 18
76-270 Ustka
Polska |