Szkoła Podstawowa Filialna im. Wojska Polskiego w Giżycach |
10
96-521 Giżyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Budkach Piaseckich |
17
96-516 Budki Piaseckie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie |
al. Księcia Druckiego-Lubeckiego 3
96-515 Teresin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Szymanowie |
ul. Szkolna 35
96-516 Szymanów
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna im. Księdza Jana Twardowskiego w Erminowie |
1
96-514 Erminów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim |
ul. Olimpijska 1
96-513 Kozłów Biskupi
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Załuskowie |
8
96-521 Załusków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Nad Bzurą w Kozłowie Szlacheckim |
54
96-513 Kozłów Szlachecki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie |
35
96-513 Kurdwanów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jakuba Kopacza w Nowej Suchej |
16
96-513 Nowa Sucha
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie |
ul. Wspólna 13A
96-512 Młodzieszyn
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mokasie |
26
96-500 Mokas
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Wyczółkach |
21A
96-500 Wyczółki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Feliksowie |
20
96-500 Feliksów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie |
ul. Płocka 14
96-520 Iłów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kapturach |
5
96-521 Kaptury
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Ak Cichociemnych w Brzozowie Starym |
67
96-521 Brzozów Stary
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Bryg. Franciszka Włada w Kamionie |
9
96-512 Kamion Poduchowny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Śladowie |
101
05-088 Śladów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Brochowie |
27
05-088 Brochów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wymysłowie |
17
96-500 Wymysłów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lasocinie |
3
05-088 Lasocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie |
79A
96-500 Gawłów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Paprotni |
ul. Sochaczewska 10
96-515 Paprotnia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Żukowie |
104a
96-500 Żuków
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi im. Zygmunta Pruskiego w Rybnie |
ul. Długa 11
96-514 Rybno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach |
74B
96-500 Kąty
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Płk. Ludwika Głowackiego w Janowie |
71A
96-512 Janów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Sochaczewie |
ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7
96-500 Sochaczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie |
ul. Stanisława Staszica 106
96-500 Sochaczew
Polska |
Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Leonarda Da Vinci w Sochaczewie |
ul. Stadionowa 4
96-500 Sochaczew
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji " Nasza Szkoła" w Sochaczewie |
al. Aleja 600-lecia 66B
96-500 Sochaczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie |
ul. Fryderyka Chopina 99
96-500 Sochaczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie |
ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5
96-500 Sochaczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie |
ul. 15 Sierpnia 44
96-500 Sochaczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie |
ul. Stanisława Staszica 25
96-500 Sochaczew
Polska |