Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Zastrużu |
19a
58-130 Zastruże
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Kozicach Dolnych |
33
21-050 Kozice Dolne-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej |
ul. Adama Mickiewicza 9
58-140 Jaworzyna Śląska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gniewkowie |
3
58-173 Gniewków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszennie |
ul. Wrocławska 15
58-125 Pszenno
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii Z Oddziałami Przedszkolnymi w Kostrzy |
ul. Stefana Żeromskiego 22
58-150 Kostrza
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Z Oddziałami Przedszkolnymi w Goczałkowie |
ul. Szkolna 1
58-150 Goczałków
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jaroszowie |
98
58-120 Jaroszów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie |
ul. Wyzwolenia 22
58-115 Pastuchów
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnym w Starym Jaworowie |
38
58-140 Stary Jaworów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rybczewicach |
119A
21-065 Rybczewice Drugie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Unicef w Imbramowicach |
ul. Żarowska 45
58-130 Imbramowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trawnikach |
606
21-044 Trawniki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Marcinowicach |
ul. Kolejowa 18
58-124 Marcinowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie |
ul. Piastowska 10
58-130 Żarów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Ściegiennego w Oleśnikach |
185
21-044 Oleśniki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Dorohuczy |
119
21-044 Dorohucza
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Siostrzytowie |
97
21-044 Siostrzytów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie |
23A
58-160 Mokrzeszów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej |
12
58-113 Lutomia Dolna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym |
59-60
58-100 Witoszów Dolny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jaworzniaków w Krzesimowie |
116
21-007 Krzesimów
Polska |
Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych Szkoła Podstawowa |
89
21-050 Bystrzejowice Pierwsze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Mełgwi |
ul. Partyzancka 19
21-007 Mełgiew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Krępcu |
ul. Szkolna 3
21-007 Krępiec
Polska |
Szkoła Filialna w Mrowinach Szkoły Podstawowej I. Jana Brzechwy w Żarowie |
ul. Wojska Polskiego 43
58-130 Mrowiny
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 w Bystrzycy Górnej |
48
58-114 Bystrzyca Górna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy |
ul. Parkowa 1
58-150 Rogoźnica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce |
ul. Jana Pawła II 7/9
58-173 Roztoka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Z Oddziałami Przedszkolnymi w Olszanach |
138
58-150 Olszany
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Stanowicach |
ul. Świebodzka 9
58-150 Stanowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dobromierzu |
ul. Podgórna 2
58-170 Dobromierz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jackowie |
21
21-007 Jacków
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Mrowinach |
ul. Szkolna 6
58-130 Mrowiny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej |
64
58-114 Bystrzyca Górna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Grodziszczu |
63A
58-112 Grodziszcze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dominowie |
78
21-007 Dominów
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika Z Oddziałami Przedszkolnymi w Strzegomiu |
ul. Adama Mickiewicza 1
58-150 Strzegom
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego Z Oddziałami Przedszkolnymi w Strzegomiu |
ul. Aleja Wojska Polskiego 3-5
58-150 Strzegom
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza Z Oddziałami Przedszkolnymi w Strzegomiu |
ul. Brzegowa 1
58-150 Strzegom
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach |
ul. Adama Mickiewicza 2
21-050 Piaski
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 7 w Strzegomiu |
ul. Aleja Wojska Polskiego 16
58-150 Strzegom
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Strzelcach |
2
58-123 Strzelce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Biskupicach |
ul. Józefa Piłsudskiego 15
21-044 Biskupice
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Świdniku |
ul. gen. L. Okulickiego 13
21-040 Świdnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Świebodzicach |
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28
58-160 Świebodzice
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku |
ul. Jarzębinowa 6
21-040 Świdnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku |
ul. Mikołaja Kopernika 9a
21-040 Świdnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku |
ul. Aleja Armii Krajowej 3
21-040 Świdnik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach |
ul. Mieszka Starego 4
58-160 Świebodzice
Polska |