Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym |
70
34-425 Gliczarów Dolny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Sierockiem |
90B
34-425 Sierockie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Skupnia Florka w Gliczarowie Górnym |
ul. Wierchy 121
34-425 Gliczarów Górny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w Białce Tatrzańskiej |
ul. Środkowa 184
34-405 Białka Tatrzańska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jurgowie |
177
34-532 Jurgów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rzepiskach |
ul. Potok Bryjów bn
34-532 Rzepiska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu |
ul. Sądelska 31
34-531 Murzasichle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem |
115 a
34-520 Suche
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Stasikówce |
65
34-520 Stasikówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Poroninie |
ul. Józefa Piłsudskiego 34
34-520 Poronin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Heleny Marusarzówny w Zębie |
ul. św. Anny 1/3
34-521 Ząb
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Kościelisku |
ul. Szeligówka 11
34-511 Kościelisko
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Leona Musielaka w Witowie |
119
34-512 Witów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Dzianiszu |
201
34-514 Dzianisz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej |
ul. Kościuszki 11
34-530 Bukowina Tatrzańska
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu |
ul. Jana Pawła II 184A
34-425 Biały Dunajec
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białym Dunajcu |
ul. Miłośników Podhala 23
34-425 Biały Dunajec
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnej Górze |
ul. Zagóra 149
34-532 Czarna Góra
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Górze |
ul. Nadwodnia 140
34-532 Czarna Góra
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem |
61
34-521 Nowe Bystre
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Czecha w Nowem Bystrem - Szkoła Filialna Na Słodyczkach |
180 b
34-521 Nowe Bystre
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Zamoyskiego w Brzegach |
ul. Halna 58
34-532 Brzegi
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Leśnicy Groniu |
ul. Polna 44
34-406 Leśnica
Polska |
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Zakopanem |
ul. Kościeliska 47a
34-500 Zakopane
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Josepha Conrada Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zakopanem |
ul. Kasprusie 35a
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 10 Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem |
ul. Droga do Olczy 26
34-500 Zakopane
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zakopanem |
ul. Jagiellońska 4
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zakopanem |
ul. Oswalda Balzera 15
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem |
ul. Mieczysława Karłowicza 6
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem |
ul. Harenda 21
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem |
ul. Chramcówki 27
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem |
ul. Cyrhla 57
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bronisława Czecha w Zakopanem |
ul. Skibówki 2d
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Zakopanem |
ul. Władysława Orkana 6
34-500 Zakopane
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem |
ul. Janosówka 15b
34-500 Zakopane
Polska |