Szkoła Podstawowa w Dąbrówce |
ul. Długa 4
83-111 Dąbrówka Tczewska
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Tymawa) |
47
83-140 Tymawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach |
1
83-122 Małe Walichnowy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rajkowach w Zespole Kształcenia I Wychowania w Rajkowach |
ul. Jesionowa 6
83-130 Rajkowy
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kulicach w Zespole Kształcenia I Wychowania w Kulicach |
ul. Szkolna 1
83-130 Kulice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Polskim Gronowie |
31
83-122 Polskie Gronowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu |
ul. ks. Ludwika Warneckiego 10
83-136 Opalenie
Polska |
Zespół Szkół w Subkowach - Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi w Subkowach |
ul. Zamkowa 2
83-120 Subkowy
Polska |
Zespół Kształcenia Podstawowego I Przedszkolnego w Małej Słońcy - Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Małej Słońcy |
ul. Długa 1
83-120 Mała Słońca
Polska |
Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie |
ul. Kociewska 3
83-132 Morzeszczyn
Polska |
Zespół Kształcenia I Wychowania w Swarożynie Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie |
ul. Wyzwolenia 18
83-115 Swarożyn
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lubiszewie |
ul. Sambora 3
83-112 Lubiszewo Tczewskie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu |
ul. Szkolna 6
83-111 Miłobądz
Polska |
Zespół Kształcenia I Wychowania Szkoła Podstawowa w Turzu |
ul. Kościelna 7
83-113 Turze
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Gen. Józefa Hallera w Gniewie |
ul. 27 Stycznia 19
83-140 Gniew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi |
1
83-132 Nowa Cerkiew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Iii Sobieskiego w Gniewie |
ul. Gdańska 16
83-140 Gniew
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Gogolewo) |
11
83-140 Gogolewo
Polska |
Szkoła Podstwaowa im. Jana Pała Ii nr 1 w Pelplinie w Zespole Kształcenia I Wychowania nr 1 w Pelplinie |
ul. Sambora 5a
83-130 Pelplin
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie |
ul. Kościuszki 12a
83-130 Pelplin
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna w Pelplinie |
ul. Sambora 5/A
83-130 Pelplin
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rudnie w Zespole Kształcenia I Wychowania w Rudnie |
ul. Szkolna 4
83-121 Rudno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bł. Jerzego Popiełuszki w Piasecznie |
ul. Kardynała Wojtyły 15
83-123 Piaseczno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tczewie |
ul. Władysława Jagiełły 8
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Tczewie |
ul. Czyżykowska 69
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tczewie |
ul. Warsztatowa 4
83-110 Tczew
Polska |
Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie |
ul. Wodna 6
83-110 Tczew
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w Tczewie |
ul. Kubusia Puchatka 5F/15
83-110 Tczew
Polska |
Fontanna Marzeń Prywatna Szkoła Podstawowa w Tczewie |
ul. Stefana Okrzei 2
83-110 Tczew
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. O. Pio w Tczewie |
ul. Czyżykowska 70
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Tczewie |
ul. Topolowa 23
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Tczewie |
ul. Saperska 12
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 10 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Płk. Stanisława Dąbka w Tczewie |
ul. Marii Konopnickiej 11
83-110 Tczew
Polska |
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Tczewie |
ul. Gdańska 2
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Staszica w Tczewie |
ul. Stoczniowców 15A
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna w Tczewie |
ul. Grunwaldzka 1
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A.Mickiewicza w Tczewie |
ul. Obrońców Westerplatte 18
83-110 Tczew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Św. Wojciecha w Tczewie |
ul. Armii Krajowej 70
83-110 Tczew
Polska |