Filia Szkoły Podstawowej w Rzęczkowie |
89a
87-134 Siemoń
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Brąchnowie |
ul. Gimnazjalna 1
87-152 Brąchnowo
Polska |
Filia Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej |
29
87-134 Czarnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Zelgnie |
12
87-140 Zelgno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grzywnie |
110 A
87-140 Grzywna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Obrowie im. Jana Pawła Ii |
ul. Szkolna 4
87-126 Obrowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr H.Sucharskiego w Osieku Nad Wisłą |
ul. Leśna 1
87-125 Osiek nad Wisłą
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen.J.H.Dąbrowskiego w Dobrzejewicach |
57A
87-123 Dobrzejewice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Turznie |
ul. Parkowa 4
87-148 Turzno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach Z Filią w Papowie Toruńskim |
ul. Warszawska 5
87-148 Łysomice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Leona Filcka w Świerczynkach |
7
87-148 Świerczynki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży |
ul. Szkolna 14
87-152 Pigża
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lubiczu Dolnym im. Bł. Ks. Władysława Bukowińskiego |
ul. Szkolna 7
87-162 Lubicz Dolny
Polska |
Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym |
ul. Toruńska 10
87-162 Młyniec Pierwszy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Osówce |
44
87-632 Osówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiegow Mazowszu (Mazowsze) |
11
87-640 Mazowsze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Steklinie |
15/4
87-640 Steklin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Czernikowie |
ul. Szkolna 15
87-640 Czernikowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks.Stanisława Kujota w Wybczu |
ul. M. Konopnickiej 4
87-152 Wybcz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego Z Garbowa w Warszewicach |
ul. Zawiszy Czarnego 2
87-152 Warszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej |
ul. Szkolna 6
87-134 Zławieś Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Rzęczkowie |
59
87-133 Rzęczkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przysieku |
ul. Leśna 1
87-134 Przysiek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Małej Nieszawce |
ul. Toruńska 64
87-103 Mała Nieszawka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cierpicach |
ul. Szkolna 9
87-165 Cierpice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Grębocinie |
ul. Szkolna 4
87-122 Grębocin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu |
ul. Piaskowa 23
87-162 Lubicz Górny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku |
ul. Szkolna 2
87-134 Górsk
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zębowie |
59
87-126 Zębowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kończewicach |
12 A
87-140 Kończewice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brzozówce |
ul. Szkolna 38
87-123 Brzozówka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ostaszewie |
42
87-148 Ostaszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łubiance |
ul. Chełmińska 1
87-152 Łubianka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie Ii |
43
87-123 Łążyn
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łążynie |
16
87-133 Łążyn
Polska |
Szkoła Podstawowa w Złotorii |
ul. Pomorska 11
87-124 Złotoria
Polska |
Szkoła Podstawowa w Makowiskach |
23A
87-632 Makowiska
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży |
ul. ks. Piotra Skargi 1
87-140 Chełmża
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmży |
ul. gen. Józefa Hallera 17
87-140 Chełmża
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Papieża Jana Pawła Ii w Chełmży |
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 5
87-140 Chełmża
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 Specjalna w Chełmży |
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 7
87-140 Chełmża
Polska |