Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Maksymiliana Kolbe w Ponikwi |
116
34-100 Ponikiew
Polska |
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym |
132
34-105 Stanisław Górny
Polska |
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Królowej Jadwigi w Barwałdzie Dolnym |
64
34-124 Barwałd Dolny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nidku |
ul. św. Judy Tadeusza 2
34-122 Nidek
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Przybradzu |
ul. Szkolna 50
34-108 Przybradz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy we Frydrychowicach |
ul. Wadowicka 77
34-108 Frydrychowice
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie - Szkoła Podstawowa Specjalna |
50
34-123 Kaczyna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła Ii w Mucharzu |
238
34-106 Mucharz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 12 P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach |
88
34-100 Jaroszowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym |
213
34-130 Barwałd Górny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Leńczach |
276
34-142 Leńcze
Polska |
Punkt Filialny w Podolanach |
21
34-142 Podolany
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Barwałdzie Średnim |
70
34-124 Barwałd Średni
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przytkowicach |
542
34-141 Przytkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach |
ul. Szkolna 1
34-113 Sosnowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Skawinkach |
ul. Beskidzka 27
34-143 Skawinki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Miejscu |
ul. Floriana 62
34-116 Miejsce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte (Świnna Poręba) |
216
34-106 Świnna Poręba
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk O Niepodległość Polski w Izdebniku |
ul. Krakowska 1
34-144 Izdebnik
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zarzycach Wielkich |
56
34-142 Zarzyce Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie |
ul. Szkolna 5
34-143 Lanckorona
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Mariana Kowalskiego w Rzykach |
os. Os. Szczęśniaki 1
34-125 Rzyki
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Ludwika Zamenhofa w Zagórniku |
ul. Szkolna 12
34-120 Zagórnik
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Jana Pawła Ii w Targanicach |
ul. Beskidzka 46
34-120 Targanice
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Majora Henryka Sucharskiego w Inwałdzie |
ul. Wadowicka 79
34-120 Inwałd
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Mieszka I w Roczynach |
ul. Szkolna 10
34-120 Roczyny
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witanowicach-Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Witanowicach |
ul. Jana Pawła II 107
34-103 Witanowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Stryszowie |
90
34-146 Stryszów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła Ii w Marcyporębie |
ul. św. Floriana 19
34-114 Marcyporęba
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce |
ul. Wadowicka 38
34-113 Paszkówka
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tłuczani-Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tłuczani |
ul. Szkolna 9
34-114 Tłuczań
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żwirki I Wigury w Radoczy |
ul. Dębowa 49
34-100 Radocza
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach-Szkoła Podstawowa im. Ks.Franciszka Gołby |
ul. ks. Gołby 1
34-116 Bachowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Leona Bemke w Kleczy Dolnej |
1
34-124 Klecza Dolna
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Brzezince im. Św. Antoniego Z Padwy |
ul. Słoneczna 5
34-120 Brzezinka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tomicach |
ul. Floriańska 16
34-100 Tomice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Michała Szczygła w Gierałtowicach |
ul. św. Marcina 7
34-122 Gierałtowice
Polska |
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej |
ul. Władysława Niemczynowskiego 1
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej |
255
34-106 Jaszczurowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Waleriana Czumy w Zawadce |
90
34-100 Zawadka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Babicy |
82a
34-103 Babica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Choczni |
ul. Główna 1
34-123 Chocznia
Polska |
Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Kleczy Dolnej |
77
34-124 Klecza Dolna
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Stanisławiu Dolnym |
73
34-130 Stanisław Dolny
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Choczni |
ul. Główna 65
34-123 Chocznia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kalwarii Zebrzydowskiej |
ul. Adama Mickiewicza 14
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zebrzydowicach |
193
34-130 Zebrzydowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu |
67
34-145 Stronie
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Stanisławiu Dolnym |
256
34-130 Stanisław Dolny
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łączanach-Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łączanach |
ul. Krakowska 87
34-115 Łączany
Polska |