Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej w Łęczycach |
ul. Ogrodowa 4
84-213 Brzeźno Lęborskie
Polska |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Ks. Ignacego Błażewskiego w Kniewie |
ul. Aleja Lipowa 117
84-252 Kniewo
Polska |
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Galasa w Kostkowie |
ul. Księdza Galasa 1
84-251 Kostkowo
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa Z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki w Karczemkach |
ul. Gdańska 23
80-209 Karczemki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Por. Jana Penconka w Gowinie |
ul. Wejherowska 60
84-215 Gowino
Polska |
Szkoła Podstawowa w Niepoczołowicach |
ul. Szkolna 1
84-223 Niepoczołowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kętrzynie |
9
84-223 Kętrzyno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Miłoszewie |
24
84-223 Miłoszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi w Lini |
ul. Szkolna 1
84-223 Linia
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie - Szkoła Podstawowa w Choczewie |
ul. Szkolna 2
84-210 Choczewo
Polska |
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Gabriela Narutowicza w Gniewinie |
ul. Szkolna 1
84-250 Gniewino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kpt. Ż. W. Karola Olgierda Borchardta w Strzebielinie Osiedlu |
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 1
84-220 Strzebielino-Osiedle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Stutthofu w Rozłazinie |
ul. Długa 21
84-218 Rozłazino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Loreta w Łęczycach |
ul. Topolowa 1
84-218 Łęczyce
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim |
ul. Szkolna 1
84-214 Bożepole Wielkie
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Orlu |
ul. Nadrzeczna 19
84-252 Orle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Alojzego Nagla w Nowym Dworze Wejherowskim |
ul. Szkolna 1
84-206 Nowy Dwór Wejherowski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr.Henryka Sucharskiego w Gościcinie |
ul. Wejherowska 22
84-241 Gościcino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Szemudzie |
ul. Szkolna 4
84-217 Szemud
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jeleńskiej Hucie |
ul. Szkolna 5
84-217 Jeleńska Huta
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie |
ul. Szkolna 4
84-208 Kielno
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciekocinie - Szkoła Podstawowa w Ciekocinie |
11
84-210 Ciekocino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Płk. Stanisława Dąbka (Sychowo) |
ul. Szkolna 4
84-242 Sychowo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Barłominie |
ul. Szkolna 3
84-242 Barłomino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wyszecinie |
ul. Szkolna 2
84-242 Wyszecino
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Łebnie |
ul. Szkolna 1
84-217 Łebno
Polska |
Szkoła Podstawowa w Częstkowie |
ul. Szkolna 9
84-217 Częstkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie |
ul. Kartuska 25
84-217 Łebieńska Huta
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich w Koleczkowie |
ul. Wejherowska 24
84-207 Koleczkowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bojanie |
ul. Józefa Wybickiego 38
84-207 Bojano
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolszewie |
ul. Leśna 35
84-239 Bolszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Prof. Gerarda Labudy w Luzinie |
ul. Mickiewicza 22
84-242 Luzino
Polska |
Ośrodek Edukacji Kaszubskiej - Szkoła Podstawowa Na Głodnicy (Strzepcz) |
ul. Głodnica 24
84-223 Strzepcz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie |
ul. Szkolna 13
84-239 Bolszewo
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu |
ul. Szkolna 8
84-223 Pobłocie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Strzepczu |
ul. Hieronima Derdowskiego 3
84-223 Strzepcz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Kębłowie |
ul. Wiejska 49
84-242 Kębłowo
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie |
ul. Szkolna 13
84-242 Luzino
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa Deja Csb w Redzie |
ul. Wejherowska 58A
84-240 Reda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła Ii w Redzie |
ul. Gniewowska 33
84-240 Reda
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jakuba Wejhera w Górze |
ul. Szkolna 4
84-252 Góra
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie |
ul. Rekowska 36
84-240 Reda
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Redzie im. Tony Halika |
ul. Cypriana Kamila Norwida 59
84-240 Reda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Płk. Kazimierza Pruszkowskiego w Redzie |
ul. Łąkowa 36
84-240 Reda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie |
ul. Aleksandra Zawadzkiego 12
84-240 Reda
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie |
ul. Brzozowa 30
84-240 Reda
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa "Naja Szkoła" w Wejherowie |
ul. Przemysłowa 20A
84-200 Wejherowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie |
ul. Klasztorna 9
84-200 Wejherowo
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 Dla Niesłyszących I Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie |
ul. Jana III Sobieskiego 277c
84-200 Wejherowo
Polska |
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Wejherowie |
ul. Obrońców Wybrzeża 1
84-200 Wejherowo
Polska |