Szkoła Podstawowa w Urlach |
ul. Żwirki i Wigury 4
05-281 Urle
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciemnem |
ul. Wołomińska 208
05-250 Ciemne
Polska |
Szkoła Podstawowa w Strachówce |
ul. Stefana Kmiecińskiego 3
05-282 Strachówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Starym Grabiu |
ul. Cichorackiej 8
05-200 Stare Grabie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Myszadłach |
65A
05-280 Myszadła
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adeli Goszczyńskiej we Wszeborach |
ul. Trakt Napoleoński 45
05-252 Wszebory
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Guzowatce |
81
05-252 Guzowatka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Starych Załubicach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starych Załubicach |
ul. Mazowiecka 40
05-255 Stare Załubice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Ignacego Skorupki w Ossowie |
ul. Matarewicza 148
05-230 Ossów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Duczkach |
ul. Szosa Jadowska 37
05-200 Duczki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Nowych Ręczajach |
20A
05-326 Nowe Ręczaje
Polska |
Szkoła Podstawowa w Leśniakowiźnie |
ul. Kasprzykiewicza 153
05-200 Leśniakowizna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dobczynie |
ul. Mazowiecka 67
05-205 Dobczyn
Polska |
Szkoła Podstawowa w Szewnicy |
ul. Kościelna 28
05-281 Szewnica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Międzylesiu |
12A
05-326 Międzyleś
Polska |
Szkoła Podstawowa w Nowinkach |
31
05-280 Nowinki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie |
ul. Szkolna 5
05-205 Stary Kraszew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie |
ul. Szkolna 7
05-270 Nadma
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kielaka w Postoliskach |
pl. Plac 3-go Maja 18
05-240 Postoliska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Turzu |
10
05-326 Rojków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Zabrańcu |
ul. ks. Wł. Skonieckiego 8
05-079 Zabraniec
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi im. Wacława Sieroszewskiego w Kozłach |
27
05-240 Kozły
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen.Dyw.Franciszka Żymirskiego w Klembowie |
ul. gen. Franciszka Żymirskiego 68
05-205 Klembów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu |
ul. Szkolna 1
05-200 Zagościniec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Stryjkach |
2
05-240 Stryjki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Jadowie |
ul. 11 Listopada 15/17
05-280 Jadów
Polska |
Szkoła Podstawowa Im Jana Pawła Ii w Kruszu |
ul. Kryształowa 99 A
05-240 Krusze
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zofii Solarzowej w Miąsem |
ul. Kardynała Wyszyńskiego 44
05-240 Miąse
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Iii Sobieskiego w Woli Rasztowskiej |
ul. Szkolna 9
05-205 Wola Rasztowska
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wólce Dąbrowickiej |
41A
05-326 Wólka Dąbrowicka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu |
ul. Radzymińska 2
05-240 Tłuszcz
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Praxis" (Łąki) |
ul. Weteranów 207
05-250 Łąki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Tłuszczu |
ul. Kościelna 1
05-240 Tłuszcz
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wólce Dąbrowickiej |
41A
05-326 Wólka Dąbrowicka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Porucznika Stanisława Lecha w Poświętnem |
ul. Szkolna 1
05-326 Poświętne
Polska |
Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi |
ul. Marii Konopnickiej 12
05-240 Mokra Wieś
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Konopnickiej w Radzyminie |
ul. Komunalna 8
05-250 Radzymin
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie |
al. Aleja Jana Pawła II 14
05-250 Słupno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Słupnie |
ul. Szkolna 3
05-250 Słupno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie |
ul. Marii Konopnickiej 24
05-250 Radzymin
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ppłka Pil. Mariana Pisarka w Radzyminie |
ul. 11 Listopada 2
05-250 Radzymin
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Czarnej |
ul. Witosa 52
05-200 Czarna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jasienicy |
ul. Szkolna 8
05-240 Jasienica
Polska |
Niepubliczna Mała Szkoła Podstawowa Przystań Montessori w Kobyłce |
ul. ks. Władysława Rosłana 11
05-230 Kobyłka
Polska |
Słoneczna Szkoła Podstawowa w Kobyłce |
ul. Jana Brzechwy 5
05-230 Kobyłka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce |
ul. ks. Marcina Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integrcyjnymi nr 2 im. Bohaterów Bitwy Ossowskiej w Kobyłce |
ul. Elizy Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce |
ul. Jezuicka 1
05-230 Kobyłka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zielonce |
ul. Waleriana Łukasińskiego 1/3
05-220 Zielonka
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Zielonce |
ul. Marecka 76
05-220 Zielonka
Polska |