Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy w Dobieszkowie |
68
95-010 Dobieszków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Chociszewie |
40
95-045 Chociszew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Parzęczewie |
ul. Parkowa 6
95-045 Parzęczew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Jachowicza w Leśmierzu |
17
95-035 Leśmierz
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 17 Wielkopolskiej Dywizji Piechoty w Modlnej |
29
95-035 Modlna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej |
58
95-035 Solca Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Rudzie Bugaj |
54
95-070 Ruda-Bugaj
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie |
37
95-070 Bełdów
Polska |
Szkoła im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia (Rąbień) |
ul. Słowiańska 5
95-070 Rąbień
Polska |
Szkoła Podstawowa w Grotnikach |
ul. Brzozowa 4
95-073 Grotniki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niesułkowie |
68
95-010 Niesułków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lubiankowie |
45
95-015 Lubianków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Giecznie |
ul. Szkolna 2
95-001 Gieczno
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Besiekierzu Rudnym |
20
95-001 Besiekierz Rudny
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Gen. Dyw. Tadeusza Kutrzeby w Koźlu |
65
95-011 Koźle
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Popowie Głowieńskim |
25
95-015 Popów Głowieński
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Dąbrówce Wielkiej |
ul. Główna 49
95-100 Dąbrówka Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Mąkolicach |
96
95-015 Mąkolice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Idziego Radziszewskiego w Bratoszewicach |
ul. Łódzka 30
95-011 Bratoszewice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Słowiku |
ul. Gdańska 42
95-100 Słowik
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich w Strykowie |
ul. Targowa 21
95-010 Stryków
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Strykowie |
ul. Warszawska 39
95-010 Stryków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie |
ul. Kościelna 21
95-002 Szczawin
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jana Pawła Ii Z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie |
ul. Lotnicza 1
95-035 Ozorków
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Głownie |
ul. Mikołaja Kopernika 26a
95-015 Głowno
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 w Zespole Szkół Specjalnych w Ozorkowie |
ul. gen. Tadeusza Kościuszki 27
95-035 Ozorków
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 Z Oddziałami Integracyjnymi Imienia Marii Curie-Skłodowskiej w Ozorkowie |
ul. Cegielniana 25
95-035 Ozorków
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Głownie |
pl. plac Władysława Reymonta 2
95-015 Głowno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Głownie |
ul. Karasicka 35
95-015 Głowno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Głownie |
ul. gen. Władysława Andersa 37
95-015 Głowno
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 Z Oddziałami Integracyjnymi Imienia Tadeusza Kościuszki w Ozorkowie |
ul. Średnia 30
95-035 Ozorków
Polska |
Prywatna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi "Scholar" w Aleksandrowie Łódzkim |
ul. Ogrodowa 1
95-070 Aleksandrów Łódzki
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim |
al. Wyzwolenia 3
95-070 Aleksandrów Łódzki
Polska |
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim |
ul. Bankowa 7/11
95-070 Aleksandrów Łódzki
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła Ii w Aleksandrowie Łódzkim |
ul. Ludwika Waryńskiego 22/26
95-070 Aleksandrów Łódzki
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Zespole Szkół Specjalnych w Aleksandrowie Łódzkim |
ul. Franciszkańska 14
95-070 Aleksandrów Łódzki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego w Białej |
ul. Kościelna 4
95-001 Biała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 Roku w Dobrej |
ul. Witanówek 8
95-010 Dobra
Polska |
Pierwsza Prywatna Szkoła Podstawowa w Zgierzu "Edukacja Przyjazna Dziecku" |
ul. 3 Maja 63
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu Z Oddziałami Dwujęzycznymi I Oddziałami Sportowymi |
ul. 3 Maja 46a
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Armii Krajowej w Zgierzu |
ul. Leopolda Staffa 26
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu |
ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4
95-100 Zgierz
Polska |
I Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Przyjaciół Zgierza w Zgierzu |
ul. Bolesława Leśmiana 1
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu |
ul. Ozorkowska 68/70
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Zgierzu |
ul. Parzęczewska 46
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu |
ul. Józefa Piłsudskiego 1
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu |
ul. 1 Maja 63
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu |
ul. Stanisława Dubois 26
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgierzu |
ul. Szczawińska 2
95-100 Zgierz
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Niepokoja w Zgierzu |
ul. Łódzka 2
95-100 Zgierz
Polska |