Społeczna Szkoła Podstawowa w Droszkowie |
ul. Dębowa 6
66-003 Droszków
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Novo w Bogaczowie |
ul. Szkolna 4
66-010 Bogaczów
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Przytoku |
ul. Pałacowa 1
66-003 Przytok
Polska |
Szkoła Podstawowa w Podmoklach Małych |
30
66-110 Podmokle Małe
Polska |
Szkoła Podstawowa w Nowym Kramsku |
ul. Szkolna 15
66-111 Nowe Kramsko
Polska |
Szkoła Filialna w Koźli |
117
66-014 Koźla
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bojadłach im. Mikołaja Kopernika |
ul. Szkolna 1
66-130 Bojadła
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem |
ul. Szkolna 1
66-014 Słone
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Trzebiechowie |
ul. Parkowa 4
66-132 Trzebiechów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Leśniowie Wielkim |
54
66-016 Leśniów Wielki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Zofii I Stanisława Wróblewskich w Nietkowie |
ul. Jana Kasprowicza 76
66-016 Nietków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku |
ul. Graniczna 5a
66-016 Czerwieńsk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nietkowicach |
98
66-100 Nietkowice
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kalsku |
65
66-100 Kalsk
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Melchiora Wańkowicza w Cigacicach |
pl. Szkolny 10
66-131 Cigacice
Polska |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kargowej |
ul. Kościelna 45
66-120 Kargowa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Klenicy |
ul. Bolesława Chrobrego 68
66-133 Klenica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim |
ul. Kościuszki 41
66-010 Nowogród Bobrzański
Polska |
Szkoła Podstawowa w Babimoście |
ul. Żwirki i Wigury 3
66-110 Babimost
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Wojnowie Przy Szpitalu Rehabilitacyjno - Leczniczym Dla Dzieci |
7a
66-120 Wojnowo
Polska |
Szkoła Podstawowa w Bukowie |
53
66-100 Buków
Polska |
Szkoła Podstawowa w Kijach |
141A
66-100 Kije
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Janusza Korczaka |
ul. Sportowa 1
66-110 Babimost
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim |
ul. Marcinkowskiego 2
66-010 Nowogród Bobrzański
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zaborze |
ul. Zamkowa 1F
66-003 Zabór
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Płotach |
ul. Szkolna 1
66-016 Płoty
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Zaborze |
ul. Witosa 30
66-003 Zabór
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych im. Kawalerów Maltańskich w Zaborze Przy Centrum Leczenia Dzieci I Młodzieży |
ul. Zamkowa 1
66-003 Zabór
Polska |
Szkoła Podstawowa w Niwiskach im. Jana Pawła Ii |
ul. Akacjowa 1
66-010 Niwiska
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła Ii w Sulechowie |
ul. 1 Maja 7
66-100 Sulechów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie |
ul. Piaskowa 52
66-100 Sulechów
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Sulechowie |
ul. Łączna 1
66-100 Sulechów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gen. Józefa Bema w Sulechowie |
ul. Styczniowa 23
66-100 Sulechów
Polska |
Szkoła Podstawowa w Brodach |
ul. Jagielnicka 97
66-100 Brody
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Świdnicy |
ul. Ogrodowa 36
66-008 Świdnica
Polska |