Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kocierzu Moszczanickim |
ul. Beskidzka 56
34-321 Kocierz Moszczanicki
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sygietyńskiego w Ujsołach Filia w Złatnej |
95
34-371 Złatna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sygietyńskiego w Ujsołach Filia w Soblówce |
191
34-371 Soblówka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Świnnej |
ul. Wspólna 58
34-331 Świnna
Polska |
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Franciszkańskich Męczenników Z Peru Bł. Michała Tomaszka I Bł. Zbigniewa Strzałkowskiego w Rychwałdku |
ul. Szkolna 46
34-331 Rychwałdek
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Przyłękowie |
ul. Wspólna 56
34-331 Przyłęków
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Ślemieniu |
ul. Szkolna 1
34-323 Ślemień
Polska |
Szkoła Podstawowa w Pewli Ślemieńskiej |
ul. Krakowska 169
34-331 Pewel Ślemieńska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Pewli Małej |
ul. Jana Pawła II 15
34-331 Pewel Mała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Pietrzykowicach |
ul. Kościuszki 120
34-326 Pietrzykowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sygietyńskiego w Ujsołach |
ul. Księdza Prałata Piotrowskiego 6
34-371 Ujsoły
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Prał. Stanisława Gawilka w Radziechowach |
ul. Szkolna 299
34-381 Radziechowy
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki w Węgierskiej Górce |
ul. Zielona 41
34-350 Węgierska Górka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii Z Siedzibą w Ciścu |
ul. Szkolna 6
34-350 Cisiec
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nieledwi |
ul. Górska 297
34-360 Nieledwia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Szarem |
51
34-383 Szare
Polska |
Szkoła Podstwawowa w Lalikach im. Ks.Jana Twardowskiego |
356
37-373 Laliki
Polska |
Zespół Szkół w Gilowicach - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki |
ul. Siedlakówka 37
34-322 Gilowice
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim |
ul. Beskidzka 27
34-312 Międzybrodzie Żywieckie
Polska |
Szkoła Podstawowa w Przybędzy |
ul. 3 Maja 71
37-381 Przybędza
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana Iii Sobieskiego w Rycerce Dolnej |
134B
34-370 Rycerka Dolna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Twardorzeczce |
ul. Widokowa 204
34-324 Twardorzeczka
Polska |
Zespół Szkół nr 4-Szkoła Podstawowa w Sopotni Wielkiej |
298
34-340 Sopotnia Wielka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku |
115
34-382 Brzuśnik
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Polaka w Juszczynie |
275
34-382 Juszczyna
Polska |
Zespół Szkół nr 5-Szkoła Podstawowa w Korbielowie |
ul. Beskidzka 40
34-335 Korbielów
Polska |
Zespół Szkół nr 3 - Szkoła Podstawowa w Krzyżowej |
ul. Szkolna 13
34-335 Krzyżowa
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Leśnej |
ul. Świętego Michała Archanioła 140
34-300 Leśna
Polska |
Zespół Szkół nr 6-Szkoła Podstawowa w Sopotni Małej |
201
34-340 Sopotnia Mała
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Słotwinie |
ul. Księdza Ferdynanda Sznajdrowicza 11
34-324 Słotwina
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy |
rynek Rynek 2
34-370 Rajcza
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły Rycerce Górnej (Rycerka Górna) |
183
34-370 Rycerka Górna
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Zwardoniu |
2b
34-373 Zwardoń
Polska |
Integracyjna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi Fundacji Duo w Soli Kiczorze |
297
34-370 Sól-Kiczora
Polska |
Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" (Sól-Kiczora) |
297
34-370 Sól-Kiczora
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Pewli Wielkiej |
355
34-340 Pewel Wielka
Polska |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Koszarawie Bystrej |
675
34-332 Koszarawa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Glince |
68
34-371 Glinka
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Koszarawie |
434
34-332 Koszarawa
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cięcinie im. Konstytucji 3 Maja |
ul. Świętej Katarzyny 20
34-350 Cięcina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Polskich w Żabnicy |
ul. Szkolna 6
34-350 Żabnica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Franciszka Z Asyżu w Cięcinie |
ul. Świętej Katarzyny 246
34-350 Cięcina
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Milówce |
ul. Dworcowa 3
34-360 Milówka
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamesznicy |
ul. Sportowa 382
34-383 Kamesznica
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy |
ul. Parkowa 70
34-383 Kamesznica
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Rychwałdzie |
ul. Beskidzka 43
34-322 Rychwałd
Polska |
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czernichowie - Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Czernichowie |
ul. Turystyczna 8
34-311 Czernichów
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jana Kantego w Międzybrodziu Bialskim |
ul. Bielska 2
34-312 Międzybrodzie Bialskie
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Międzybrodziu Bialskim |
ul. Kasperków 8
34-312 Międzybrodzie Bialskie
Polska |
Zespół Szkolno-Przedszkolny -Szkoła Podstawowa nr 2 w Pewli Wielkiej |
100
34-340 Pewel Wielka
Polska |